U6 drenge 3-mands (16) - 22. maj, Pulje 6 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
580076
22-05 2022
10:00 Borup IF Kirke Hyllinge IF Borup Stadion Borup IF Fodbold
22. maj 2022
10:00
Borup IF
Kirke Hyllinge IF
580077
22-05 2022
10:00 Hvalsø IF (2) RB 1906 Borup Stadion Borup IF Fodbold
22. maj 2022
10:00
Hvalsø IF (2)
RB 1906
580078
22-05 2022
10:20 Himmelev-Veddelev BK (2) Borup IF Borup Stadion
22. maj 2022
10:20
Himmelev-Veddelev BK (2)
Borup IF
580079
22-05 2022
10:20 Oversidder Oversidder Borup IF Fodbold
22. maj 2022
10:20
Oversidder
Oversidder
580080
22-05 2022
10:40 RB 1906 Himmelev-Veddelev BK (2) Borup Stadion Borup IF Fodbold
22. maj 2022
10:40
RB 1906
Himmelev-Veddelev BK (2)
580081
22-05 2022
10:40 Kirke Hyllinge IF Hvalsø IF (2) Borup Stadion Borup IF Fodbold
22. maj 2022
10:40
Kirke Hyllinge IF
Hvalsø IF (2)
580082
22-05 2022
11:00 Oversidder Oversidder Borup IF Fodbold
22. maj 2022
11:00
Oversidder
Oversidder
580083
22-05 2022
11:00 Borup IF Hvalsø IF (2) Borup Stadion Borup IF Fodbold
22. maj 2022
11:00
Borup IF
Hvalsø IF (2)
580085
22-05 2022
11:00 Kirke Hyllinge IF RB 1906 Borup Stadion Borup IF Fodbold
22. maj 2022
11:00
Kirke Hyllinge IF
RB 1906
580087
22-05 2022
11:20 Himmelev-Veddelev BK (2) Borup IF Borup Stadion Borup IF Fodbold
22. maj 2022
11:20
Himmelev-Veddelev BK (2)
Borup IF
580084
22-05 2022
11:20 Oversidder Oversidder Borup IF Fodbold
22. maj 2022
11:20
Oversidder
Oversidder
580088
22-05 2022
11:40 Hvalsø IF (2) Himmelev-Veddelev BK (2) Borup Stadion
22. maj 2022
11:40
Hvalsø IF (2)
Himmelev-Veddelev BK (2)
580089
22-05 2022
11:40 RB 1906 Kirke Hyllinge IF Borup Stadion
22. maj 2022
11:40
RB 1906
Kirke Hyllinge IF
580086
22-05 2022
11:40 Oversidder Oversidder Borup IF Fodbold
22. maj 2022
11:40
Oversidder
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Bemærk at der spilles på to 3-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Der er ingen niveaudeling, så det er vigtigt at I stiller lige hold. 
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Der spilles uden målmand, sidstnævnte hold giver bolden op fra midten ved 1.halvlegs begyndelse. 

Ved 4 kampe pr. hold: spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Husk tilmeldingsfristen den 11/5 til 3- og 5-mandsmedaljestævnerne, der spilles den 18.-19.juni.

Log ind