U9 drenge 5-mands (13) begynder- 18. juni Medaljes, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
HFC's Klubhus Stadionvej 10 4690 Haslev
335079 10:00 Holmegaard GB (1) Herlufsholm GF (1)
10:00
Holmegaard GB (1)
Herlufsholm GF (1)
335080 10:00 Herlufsholm GF (2) Hellested IF
10:00
Herlufsholm GF (2)
Hellested IF
335081 10:20 Store Heddinge BK Haslev FC (1)
10:20
Store Heddinge BK
Haslev FC (1)
335082 10:20 Hårlev BK Benløse IF
10:20
Hårlev BK
Benløse IF
335083 10:40 Holmegaard GB (2) Holmegaard GB (1)
10:40
Holmegaard GB (2)
Holmegaard GB (1)
335084 10:40 Herlufsholm GF (1) Herlufsholm GF (2)
10:40
Herlufsholm GF (1)
Herlufsholm GF (2)
335085 11:00 Hellested IF Store Heddinge BK
11:00
Hellested IF
Store Heddinge BK
335086 11:00 Haslev FC (1) Hårlev BK
11:00
Haslev FC (1)
Hårlev BK
335087 11:20 Benløse IF Holmegaard GB (2)
11:20
Benløse IF
Holmegaard GB (2)
335088 11:20 Holmegaard GB (1) Herlufsholm GF (2)
11:20
Holmegaard GB (1)
Herlufsholm GF (2)
335089 11:40 Herlufsholm GF (1) Hellested IF
11:40
Herlufsholm GF (1)
Hellested IF
335090 11:40 Store Heddinge BK Hårlev BK
11:40
Store Heddinge BK
Hårlev BK
335091 12:00 Haslev FC (1) Benløse IF
12:00
Haslev FC (1)
Benløse IF
335092 12:00 Holmegaard GB (2) Herlufsholm GF (2)
12:00
Holmegaard GB (2)
Herlufsholm GF (2)
335093 12:20 Hårlev BK Holmegaard GB (1)
12:20
Hårlev BK
Holmegaard GB (1)
335094 12:20 Store Heddinge BK Herlufsholm GF (1)
12:20
Store Heddinge BK
Herlufsholm GF (1)
335095 12:40 Holmegaard GB (2) Haslev FC (1)
12:40
Holmegaard GB (2)
Haslev FC (1)
335096 12:40 Benløse IF Hellested IF
12:40
Benløse IF
Hellested IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.

Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.

Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.

Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk

Der er medaljer til alle spillere. 5-mands: 8 medaljer pr. hold. 
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.

Log ind