MENU

U12 pige C (2010) 8M - Forår 2022, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
153318
02-04 2022
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Dalum IF Home Tarup Park
153319
02-04 2022
Kl. 10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub KUU Intersport Arena
153315
02-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder OKS
153317
03-04 2022
Kl. 10:00
Allesø GF B 1909 Allesø / Spurvelundsskolen
153324
09-04 2022
Kl. 10:00
Strib IF Oversidder Strib fritids- & aktivitetscenter
153325
09-04 2022
Kl. 10:00
B 1909 Kerteminde BK B.1909s anlæg
153320
10-04 2022
Kl. 08:30
Dalum IF Otterup Bold- og Idrætsklub Dalum Stadion
153326 ma
11-04 2022
Kl. 17:00
KUU Allesø GF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
153323 ti
19-04 2022
Kl. 16:45
OKS Tarup/Paarup IF OKSON-Park
153327
23-04 2022
Kl. 10:00
Dalum IF OKS Dalum Stadion
153331
23-04 2022
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Strib IF Home Tarup Park
153329
23-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder B 1909
153332
24-04 2022
Kl. 10:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Allesø GF Intersport Arena
153330 ti
26-04 2022
Kl. 17:00
Kerteminde BK KUU ALBANI Kerteminde Stadion
153341 on
27-04 2022
Kl. 18:00
B 1909 Tarup/Paarup IF B.1909s anlæg
153334
30-04 2022
Kl. 10:00
Strib IF Dalum IF Strib fritids- & aktivitetscenter
153339
01-05 2022
Kl. 10:00
Allesø GF Kerteminde BK Allesø / Spurvelundsskolen
153342 ma
02-05 2022
Kl. 17:00
KUU Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
153351 ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Kerteminde BK Intersport Arena
153350
07-05 2022
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF KUU Home Tarup Park
153344
07-05 2022
Kl. 10:00
Dalum IF B 1909
!
NB: B 1909 er taberdømt
Dalum Stadion
153316
07-05 2022
Kl. 10:30
Kerteminde BK Strib IF ALBANI Kerteminde Stadion
153346
07-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Allesø GF
153348
08-05 2022
Kl. 10:00
OKS Strib IF OKSON-Park
153333
15-05 2022
Kl. 13:00
OKS Otterup Bold- og Idrætsklub OKSON-Park
153353
22-05 2022
Kl. 10:00
Strib IF Otterup Bold- og Idrætsklub Strib fritids- & aktivitetscenter
153354
22-05 2022
Kl. 10:00
Allesø GF Tarup/Paarup IF Allesø / Spurvelundsskolen
153355
22-05 2022
Kl. 10:00
B 1909 OKS B.1909s anlæg
153352
22-05 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Oversidder ALBANI Kerteminde Stadion
153356 ma
23-05 2022
Kl. 17:00
KUU Dalum IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
153357
28-05 2022
Kl. 10:00
Dalum IF Allesø GF Dalum Stadion
153399
28-05 2022
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Kerteminde BK Home Tarup Park
153400
29-05 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Oversidder Intersport Arena
153359 ti
31-05 2022
Kl. 16:45
OKS KUU OKSON-Park
153398 to
02-06 2022
Kl. 17:00
Strib IF B 1909 Strib fritids- & aktivitetscenter
153401
11-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder Tarup/Paarup IF
153404
11-06 2022
Kl. 15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub B 1909 Intersport Arena
153403
12-06 2022
Kl. 09:30
Allesø GF OKS Allesø / Spurvelundsskolen
153402
12-06 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Dalum IF ALBANI Kerteminde Stadion
153405 on
15-06 2022
Kl. 17:30
KUU Strib IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
153406
18-06 2022
Kl. 10:00
Dalum IF Oversidder Dalum Stadion
153408
18-06 2022
Kl. 10:00
Strib IF Allesø GF Strib fritids- & aktivitetscenter
153410
19-06 2022
Kl. 10:00
B 1909 KUU B.1909s anlæg
153407
19-06 2022
Kl. 11:00
OKS Kerteminde BK OKSON-Park
153409 ma
20-06 2022
Kl. 17:00
Tarup/Paarup IF Otterup Bold- og Idrætsklub Home Tarup Park
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

08.03.22: Indsat KUU

02.05.22: Assens udtrådt

Log ind