Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. apr 2022
Nielstrup/Voldum UI
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
17:45
HOG Hinnerup
0
VSK Aarhus
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2022
18:30
Skødstrup SF
7
Alliancen IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
17:30
IF Midtdjurs
2
Todbjerg/Mejlby IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2022
17:30
Randers Freja
3
Hasle B
6
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
16:00
Alliancen IF
2
Randers Freja
9
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2022
Oversidder
HOG Hinnerup
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
17:15
VSK Aarhus
2
Skødstrup SF
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
17:30
Todbjerg/Mejlby IF
3
Nielstrup/Voldum UI
1
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:00
Hasle B
5
IF Midtdjurs
6
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
Skødstrup SF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
17:30
IF Midtdjurs
5
Nielstrup/Voldum UI
3
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
17:45
Randers Freja
2
VSK Aarhus
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
19:00
HOG Hinnerup
0
Todbjerg/Mejlby IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
18:00
Hasle B
Alliancen IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:30
Alliancen IF
3
IF Midtdjurs
9
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
Oversidder
Randers Freja
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2022
17:45
VSK Aarhus
0
Hasle B
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
17:30
Todbjerg/Mejlby IF
5
Skødstrup SF
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
18:00
Nielstrup/Voldum UI
6
HOG Hinnerup
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
10:00
Randers Freja
3
Todbjerg/Mejlby IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
13:00
Alliancen IF
VSK Aarhus
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
18:00
Skødstrup SF
2
Nielstrup/Voldum UI
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
Hasle B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
Oversidder
Alliancen IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:00
Nielstrup/Voldum UI
1
Randers Freja
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:00
HOG Hinnerup
1
Skødstrup SF
2
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
19:15
VSK Aarhus
4
IF Midtdjurs
0
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
13:30
Alliancen IF
1
Todbjerg/Mejlby IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2022
17:30
Todbjerg/Mejlby IF
6
Hasle B
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
VSK Aarhus
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
17:30
IF Midtdjurs
1
Skødstrup SF
4
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
17:45
Randers Freja
2
HOG Hinnerup
3
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
Oversidder
IF Midtdjurs
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
17:45
HOG Hinnerup
Hasle B
UHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2022
18:00
Nielstrup/Voldum UI
5
Alliancen IF
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
17:30
Todbjerg/Mejlby IF
4
VSK Aarhus
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
17:45
Skødstrup SF
2
Randers Freja
1
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:30
IF Midtdjurs
HOG Hinnerup
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
10:00
Alliancen IF
HOG Hinnerup
ANN
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
Oversidder
Todbjerg/Mejlby IF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
17:00
VSK Aarhus
1
Nielstrup/Voldum UI
6
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2022
17:45
Hasle B
0
Skødstrup SF
6
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
17:45
Randers Freja
5
IF Midtdjurs
5
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2022
10:00
Hasle B
Nielstrup/Voldum UI
UHT
|
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Se mere på : 8-mands fodbold Region 3
Info om Regionsfinaler