U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022, Pulje 550 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 20-08 2022
Spillested:
Vestre Stadion Vestbanevej 1A 7100 Vejle
163681 10:00 Vinding SF Vejle FC
10:00
Vinding SF
Vejle FC
163682 10:00 Ammitsbøl/Egtved Gauerslund IF
10:00
Ammitsbøl/Egtved
Gauerslund IF
163711 10:40 Hedensted IF (2) Smidstrup/Skærup IF
!
NB: Smidstrup/Skærup IF er taberdømt
1
10:40
Hedensted IF (2)
Smidstrup/Skærup IF
163712 10:40 Gauerslund IF Vinding SF
10:40
Gauerslund IF
Vinding SF
163713 11:20 Vejle FC Hedensted IF (2)
11:20
Vejle FC
Hedensted IF (2)
163714 11:20 Smidstrup/Skærup IF
!
NB: Smidstrup/Skærup IF er taberdømt
Ammitsbøl/Egtved 1
11:20
Smidstrup/Skærup IF
Ammitsbøl/Egtved
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Ødsted Stadion Mølkærparken 5 7100 Vejle
163715 12:00 Hedensted IF (2) Gauerslund IF
12:00
Hedensted IF (2)
Gauerslund IF
163716 12:00 Ammitsbøl/Egtved Vinding SF
12:00
Ammitsbøl/Egtved
Vinding SF
163717 12:40 Smidstrup/Skærup IF Vejle FC
!
NB: Vejle FC er taberdømt
1
12:40
Smidstrup/Skærup IF
Vejle FC
163718 12:40 Vinding SF Hedensted IF (2)
12:40
Vinding SF
Hedensted IF (2)
163719 13:20 Gauerslund IF Smidstrup/Skærup IF
13:20
Gauerslund IF
Smidstrup/Skærup IF
163720 13:20 Vejle FC
!
NB: Vejle FC er taberdømt
Ammitsbøl/Egtved 1
13:20
Vejle FC
Ammitsbøl/Egtved
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Danbolig Arena Gauerslund 1 Fælleshåbsvej 11 7080 Børkop
163721 10:00 Vinding SF Smidstrup/Skærup IF 1
10:00
Vinding SF
Smidstrup/Skærup IF
163722 10:00 Gauerslund IF Vejle FC 1
10:00
Gauerslund IF
Vejle FC
163723 10:40 Hedensted IF (2) Ammitsbøl/Egtved 1
10:40
Hedensted IF (2)
Ammitsbøl/Egtved
163724 10:40 Vejle FC Vinding SF 1
10:40
Vejle FC
Vinding SF
163725 11:20 Smidstrup/Skærup IF Hedensted IF (2) 1
11:20
Smidstrup/Skærup IF
Hedensted IF (2)
163726 11:20 Ammitsbøl/Egtved Gauerslund IF 1
11:20
Ammitsbøl/Egtved
Gauerslund IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930
Ombrydning af alle rækker fra U8-U11 5M sker i uge 36. Sidste spilledag før ombrydning er søndag d. 4. september. 
I.f.m. ombrydningen kan nye hold tilmeldes og der kan ændres niveau. Se datoplan her.

Log ind