U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 6 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vigerslevparken Vigerslevvej 350 2500 Valby
284151 14:00 Pioneren 1 Aakanden GF 2
14:00
Pioneren 1
Aakanden GF 2
284152 14:00 Nørrebro United 4 FB 4
14:00
Nørrebro United 4
FB 4
284153 14:20 Pioneren 1 Nørrebro United 6
14:20
Pioneren 1
Nørrebro United 6
284154 14:20 FB 4 BK Union 2
14:20
FB 4
BK Union 2
284155 14:40 Nørrebro United 6 Nørrebro United 4
14:40
Nørrebro United 6
Nørrebro United 4
284156 14:40 BK Union 2 Aakanden GF 2
14:40
BK Union 2
Aakanden GF 2
284167 15:00 Nørrebro United 4 Pioneren 1
15:00
Nørrebro United 4
Pioneren 1
284168 15:00 Aakanden GF 2 FB 4
15:00
Aakanden GF 2
FB 4
284169 15:20 Nørrebro United 6 BK Union 2
15:20
Nørrebro United 6
BK Union 2
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Rådvadsvej 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
284142 10:00 KB 14 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
1
10:00
KB 14
FA 2000 5
284143 10:00 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
BK Stefan 1
10:00
Vanløse IF 4
BK Stefan
284144 10:20 KB 14 BK Hellas 2
10:20
KB 14
BK Hellas 2
284145 10:20 BK Stefan KB 11
10:20
BK Stefan
KB 11
284146 10:40 BK Hellas 2 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
1
10:40
BK Hellas 2
Vanløse IF 4
284147 10:40 KB 11 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
1
10:40
KB 11
FA 2000 5
284148 11:00 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
KB 14 1
11:00
Vanløse IF 4
KB 14
284149 11:00 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
BK Stefan 1
11:00
FA 2000 5
BK Stefan
284150 11:20 BK Hellas 2 KB 11
11:20
BK Hellas 2
KB 11
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
284179 09:00 BK Hellas 2 Aakanden GF 2 Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
BK Hellas 2
Aakanden GF 2
284180 09:00 BK Union 2 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
09:00
BK Union 2
Nørrebro United 4
284181 09:20 BK Hellas 2 FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
BK Hellas 2
FA 2000 5
284182 09:20 Nørrebro United 4
!
NB: Nørrebro United 4 er taberdømt
Vanløse IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
09:20
Nørrebro United 4
Vanløse IF 4
284183 09:40 FA 2000 5 BK Union 2 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
FA 2000 5
BK Union 2
284184 09:40 Vanløse IF 4 Aakanden GF 2 Nandrupsvej Bane 1-3
09:40
Vanløse IF 4
Aakanden GF 2
284185 10:00 BK Union 2 BK Hellas 2 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
BK Union 2
BK Hellas 2
284186 10:00 Aakanden GF 2 Nørrebro United 4 Nandrupsvej Bane 1-3
10:00
Aakanden GF 2
Nørrebro United 4
284187 10:20 FA 2000 5 Vanløse IF 4 Nandrupsvej Bane 1-3
10:20
FA 2000 5
Vanløse IF 4
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
284170 12:00 KB 14 BK Stefan
12:00
KB 14
BK Stefan
284171 12:00 Nørrebro United 6 FB 4
12:00
Nørrebro United 6
FB 4
284172 12:20 KB 14 KB 11
12:20
KB 14
KB 11
284173 12:20 FB 4 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
1
12:20
FB 4
Pioneren 1
284174 12:40 KB 11 Nørrebro United 6
12:40
KB 11
Nørrebro United 6
284175 12:40 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
BK Stefan 1
12:40
Pioneren 1
BK Stefan
284176 13:00 Nørrebro United 6 KB 14
13:00
Nørrebro United 6
KB 14
284177 13:00 BK Stefan FB 4
13:00
BK Stefan
FB 4
284178 13:20 KB 11 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
1
13:20
KB 11
Pioneren 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M D Genforeningspladsen 53 2400 København NV
284188 12:00 Vanløse IF 4 Nørrebro United 6 Genforeningspladsen 5M D
12:00
Vanløse IF 4
Nørrebro United 6
284189 12:00 BK Union 2 KB 14 Genforeningspladsen 3M 1
12:00
BK Union 2
KB 14
284190 12:20 Vanløse IF 4 KB 11 Genforeningspladsen 5M A
12:20
Vanløse IF 4
KB 11
284191 12:20 KB 14 Aakanden GF 2 Genforeningspladsen 5M B
12:20
KB 14
Aakanden GF 2
284192 12:40 KB 11 BK Union 2 Genforeningspladsen 5M C
12:40
KB 11
BK Union 2
284193 12:40 Aakanden GF 2 Nørrebro United 6 Genforeningspladsen 5M D
12:40
Aakanden GF 2
Nørrebro United 6
284194 13:00 BK Union 2 Vanløse IF 4 Genforeningspladsen 3M 1
13:00
BK Union 2
Vanløse IF 4
284195 13:00 Nørrebro United 6 KB 14 Genforeningspladsen 5M A
13:00
Nørrebro United 6
KB 14
284196 13:20 KB 11 Aakanden GF 2 Genforeningspladsen 5M B
13:20
KB 11
Aakanden GF 2
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
284197 10:00 BK Hellas 2 Nørrebro United 4
10:00
BK Hellas 2
Nørrebro United 4
284198 10:00 Pioneren 1 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
1
10:00
Pioneren 1
FA 2000 5
284199 10:25 BK Hellas 2 BK Stefan
10:25
BK Hellas 2
BK Stefan
284200 10:25 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
FB 4 1
10:25
FA 2000 5
FB 4
284201 10:50 BK Stefan Pioneren 1
10:50
BK Stefan
Pioneren 1
284202 10:50 FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
Nørrebro United 4 1
10:50
FB 4
Nørrebro United 4
284203 11:15 Pioneren 1 BK Hellas 2
11:15
Pioneren 1
BK Hellas 2
284214 11:15 Nørrebro United 4 FA 2000 5
!
NB: FA 2000 5 er taberdømt
1
11:15
Nørrebro United 4
FA 2000 5
284215 11:40 BK Stefan FB 4
!
NB: FB 4 er taberdømt
1
11:40
BK Stefan
FB 4
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
284317 10:00 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
FA 2000 5 1
10:00
Aakanden GF 2
FA 2000 5
284330 10:00 Nørrebro United 6 BK Hellas 2
10:00
Nørrebro United 6
BK Hellas 2
284331 10:20 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
BK Stefan 1
10:20
Aakanden GF 2
BK Stefan
284332 10:20 BK Hellas 2 Nørrebro United 4
10:20
BK Hellas 2
Nørrebro United 4
284333 10:40 BK Stefan Nørrebro United 6
10:40
BK Stefan
Nørrebro United 6
284334 10:40 Nørrebro United 4 FA 2000 5
10:40
Nørrebro United 4
FA 2000 5
284335 11:00 Nørrebro United 6 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
11:00
Nørrebro United 6
Aakanden GF 2
284336 11:00 FA 2000 5 BK Hellas 2
11:00
FA 2000 5
BK Hellas 2
284337 11:20 BK Stefan Nørrebro United 4
11:20
BK Stefan
Nørrebro United 4
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
284216 12:00 KB 14 FB 4
12:00
KB 14
FB 4
284309 12:00 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
Vanløse IF 4 1
12:00
Pioneren 1
Vanløse IF 4
284310 12:20 KB 14 BK Union 2
12:20
KB 14
BK Union 2
284311 12:20 Vanløse IF 4 KB 11
12:20
Vanløse IF 4
KB 11
284312 12:40 BK Union 2 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
1
12:40
BK Union 2
Pioneren 1
284313 12:40 KB 11 FB 4
12:40
KB 11
FB 4
284314 13:00 Pioneren 1
!
NB: Pioneren 1 er taberdømt
KB 14 1
13:00
Pioneren 1
KB 14
284315 13:00 FB 4 Vanløse IF 4
13:00
FB 4
Vanløse IF 4
284316 13:20 BK Union 2 KB 11
13:20
BK Union 2
KB 11
Arrangør:
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
284338 12:00 KB 14 FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
12:00
KB 14
FA 2000 5
284351 12:00 Nørrebro United 4 Nørrebro United 6 Nandrupsvej Bane 1-3
12:00
Nørrebro United 4
Nørrebro United 6
284352 12:20 KB 14 KB 11 Nandrupsvej Bane 1-3
12:20
KB 14
KB 11
284353 12:20 Nørrebro United 6 Pioneren 1 Nandrupsvej Bane 1-3
12:20
Nørrebro United 6
Pioneren 1
284354 12:40 KB 11 Nørrebro United 4 Nandrupsvej Bane 1-3
12:40
KB 11
Nørrebro United 4
284355 12:40 Pioneren 1 FA 2000 5 Nandrupsvej Bane 1-3
12:40
Pioneren 1
FA 2000 5
284356 13:00 Nørrebro United 4 KB 14 Nandrupsvej Bane 1-3
13:00
Nørrebro United 4
KB 14
284357 13:00 FA 2000 5 Nørrebro United 6 Nandrupsvej Bane 1-3
13:00
FA 2000 5
Nørrebro United 6
284358 13:20 KB 11 Pioneren 1 Nandrupsvej Bane 1-3
13:20
KB 11
Pioneren 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
284359 12:00 BK Hellas 2 FB 4
12:00
BK Hellas 2
FB 4
284360 12:00 BK Stefan BK Union 2
12:00
BK Stefan
BK Union 2
284402 12:20 BK Hellas 2 Vanløse IF 4
12:20
BK Hellas 2
Vanløse IF 4
284403 12:20 BK Union 2 Aakanden GF 2
12:20
BK Union 2
Aakanden GF 2
284404 12:40 Vanløse IF 4 BK Stefan
12:40
Vanløse IF 4
BK Stefan
284405 12:40 Aakanden GF 2 FB 4
12:40
Aakanden GF 2
FB 4
284406 13:00 BK Stefan BK Hellas 2
13:00
BK Stefan
BK Hellas 2
284407 13:00 FB 4 BK Union 2
13:00
FB 4
BK Union 2
284408 13:20 Vanløse IF 4 Aakanden GF 2
13:20
Vanløse IF 4
Aakanden GF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind