Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. okt 2022
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Hareskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
Ølstykke FC (2)
Nivå-Kokkedal FK (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:20
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød (3)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:20
Stenløse BK (1)
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:40
Nivå-Kokkedal FK (1)
Virum-Sorgenfri BK
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:40
Hareskov IF (2)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
IF Skjold Birkerød (3)
Stenløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:20
Virum-Sorgenfri BK
Stenløse BK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:20
Hareskov IF (2)
Nivå-Kokkedal FK (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:40
Ølstykke FC (2)
IF Skjold Birkerød (3)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:40
Virum-Sorgenfri BK
IF Skjold Birkerød (1)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
Nivå-Kokkedal FK (1)
IF Skjold Birkerød (3)
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
Stenløse BK (1)
Hareskov IF (2)
|
Bemærk at der spilles på to 5-mandsbaner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Der er medaljer til alle spillere. 5-mands: 8 medaljer pr. hold.
Medaljerne bliver leveret til værtsklubben. Der kommer nærmere info til værtsklubben.
Husk sidste tilmeldingsfrist til Indendørs og Futsal er 3. oktober og tilmeldingsfristen til VinterBold er 10. oktober.