Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2022
12:30
Herlev IF
2
Ballerup BK
1
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:00
Høje Gladsaxe IF
1
BK Avarta (1)
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
15:00
Ejby IF 1968
Bagsværd BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
15:30
Mladost IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
11:00
AB
IF Bytoften (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
16:30
B. 1973, Herlev
3
IF Hjorten
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
11:00
Ballerup BK
8
B. 1973, Herlev
0
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
12:00
IF Hjorten
1
AB
15
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
16:00
IF Bytoften (1)
Mladost IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
16:30
Bagsværd BK
4
Høje Gladsaxe IF
2
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
11:00
BK Avarta (1)
4
Herlev IF
3
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
15:30
Oversidder
Ejby IF 1968
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
12:00
IF Hjorten
0
Ballerup BK
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
12:30
Herlev IF
2
Bagsværd BK
6
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
15:00
Ejby IF 1968
0
IF Bytoften (1)
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
15:30
Høje Gladsaxe IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:00
AB
4
Mladost IF
0
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
14:20
B. 1973, Herlev
2
BK Avarta (1)
4
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
11:00
Ballerup BK
0
AB
3
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:00
IF Bytoften (1)
6
Høje Gladsaxe IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
15:30
Mladost IF
2
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
16:30
Bagsværd BK
7
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
11:00
BK Avarta (1)
1
IF Hjorten
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
15:30
Oversidder
Herlev IF
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
19:15
B. 1973, Herlev
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
11:00
Ballerup BK
11
BK Avarta (1)
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:30
Herlev IF
4
IF Bytoften (1)
4
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
14:00
Bagsværd BK
2
IF Hjorten
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
16:00
Høje Gladsaxe IF
7
Mladost IF
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:00
AB
Ejby IF 1968
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
IF Bytoften (1)
3
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
15:00
Ejby IF 1968
1
Høje Gladsaxe IF
3
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
15:30
Oversidder
IF Hjorten
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
15:30
Mladost IF
0
Herlev IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
16:30
Bagsværd BK
Ballerup BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
11:00
BK Avarta (1)
0
AB
5
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
IF Hjorten
10
IF Bytoften (1)
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:30
Herlev IF
7
Ejby IF 1968
4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
15:30
Ballerup BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:00
AB
0
Høje Gladsaxe IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:00
BK Avarta (1)
6
Bagsværd BK
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
14:15
B. 1973, Herlev
0
Mladost IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
12:00
IF Bytoften (1)
Ballerup BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:00
Høje Gladsaxe IF
3
Herlev IF
2
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:00
Ejby IF 1968
1
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:30
Oversidder
BK Avarta (1)
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:30
Mladost IF
2
IF Hjorten
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
Ballerup BK
Mladost IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
IF Hjorten
5
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
14:00
B. 1973, Herlev
0
Høje Gladsaxe IF
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
15:30
Bagsværd BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
AB
9
Herlev IF
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
BK Avarta (1)
0
IF Bytoften (1)
0
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2022
19:30
Bagsværd BK
1
AB
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:00
IF Bytoften (1)
3
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:30
Herlev IF
2
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
14:00
Høje Gladsaxe IF
1
IF Hjorten
5
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
15:00
Ejby IF 1968
0
Ballerup BK
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
15:30
Mladost IF
2
BK Avarta (1)
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
15:30
AB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
11:00
Ballerup BK
0
Høje Gladsaxe IF
6
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
12:00
IF Hjorten
9
Herlev IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
16:30
Bagsværd BK
Mladost IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
11:00
BK Avarta (1)
6
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
15:30
Oversidder
IF Bytoften (1)
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2022
13:30
B. 1973, Herlev
1
AB
6
|
Nr. 1 - 6 rykker i forårets Serie 4 A
Nr. 7 - 10 samt de 4 bedste 11´ere rykker i forårets Serie 4 B
Nr. 12 samt de 8 dårligste 11´ere rykker ned i forårets Serie 5
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A