Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. sep 2022
12:00
KFB 5
2
Fremad Valby 5
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
SC Amager 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
KB 10
3
HB 10
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
18:00
Fremad Valby 5
4
SC Amager 2
3
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
10:00
Oversidder
KB 10
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
10:00
FC Culpa 2
0
Brønshøj 4
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
HB 10
3
FB 19
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
16:00
FB 20
3
KFB 5
3
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2022
17:45
Fremad Valby 5
1
FB 20
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
Brønshøj 4
3
HB 10
3
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:00
KFB 5
3
FC Culpa 2
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
SC Amager 2
0
KB 10
6
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
18:00
FB 19
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2022
19:00
KB 10
2
FB 19
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
10:00
Oversidder
Brønshøj 4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
12:00
HB 10
0
KFB 5
8
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
FB 20
2
SC Amager 2
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
16:00
FC Culpa 2
3
Fremad Valby 5
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
Fremad Valby 5
4
HB 10
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
10:00
FB 20
1
FC Culpa 2
3
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
KFB 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
14:00
SC Amager 2
FB 19
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2022
20:00
Brønshøj 4
2
KB 10
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
19:00
KB 10
2
KFB 5
2
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2022
20:15
FB 19
2
Brønshøj 4
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
Oversidder
Fremad Valby 5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
FC Culpa 2
6
SC Amager 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
12:00
HB 10
2
FB 20
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
10:00
Fremad Valby 5
3
KB 10
3
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:00
FC Culpa 2
2
HB 10
4
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
12:00
KFB 5
3
FB 19
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2022
16:00
SC Amager 2
5
Brønshøj 4
5
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
10:00
FB 20
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2022
19:30
Brønshøj 4
5
FB 20
4
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2022
18:30
FB 19
1
Fremad Valby 5
0
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
12:00
Brønshøj 4
2
KFB 5
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
10:00
Oversidder
FC Culpa 2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
16:00
FB 19
1
FC Culpa 2
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2022
19:45
KB 10
0
FB 20
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2022
20:30
SC Amager 2
4
HB 10
5
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
Fremad Valby 5
2
Brønshøj 4
3
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
FB 20
4
FB 19
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
10:00
FC Culpa 2
7
KB 10
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
12:00
HB 10
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
14:00
KFB 5
7
SC Amager 2
0
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fem puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen