U9 Drenge 2 (14) 5:5 Forår, Grøn (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
788176 15:00 Aakanden GF 2 Fremad Valby 2 1
15:00
Aakanden GF 2
Fremad Valby 2
788177 15:00 Ørestad IF 2 KB 5 1
15:00
Ørestad IF 2
KB 5
788185 15:00 B 93 4 FB 3 1
15:00
B 93 4
FB 3
788186 15:00 HIK 2 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
1
15:00
HIK 2
B 1903 2
788194 15:00 FA 2000 2 BK Hellas 2 1
15:00
FA 2000 2
BK Hellas 2
788195 15:00 GVI 3 KB 7 1
15:00
GVI 3
KB 7
788196 15:25 FA 2000 2 Nørrebro United 2 1
15:25
FA 2000 2
Nørrebro United 2
788197 15:25 KB 7 Brønshøj BK 1 1
15:25
KB 7
Brønshøj BK 1
788187 15:25 B 93 4 Husum BK 1 1
15:25
B 93 4
Husum BK 1
788188 15:25 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
Sundby BK 1 1
15:25
B 1903 2
Sundby BK 1
788178 15:25 Aakanden GF 2 AB Tårnby 2 1
15:25
Aakanden GF 2
AB Tårnby 2
788179 15:25 KB 5 BK Skjold 2 1
15:25
KB 5
BK Skjold 2
788180 15:50 AB Tårnby 2 Ørestad IF 2 1
15:50
AB Tårnby 2
Ørestad IF 2
788181 15:50 BK Skjold 2 Fremad Valby 2 1
15:50
BK Skjold 2
Fremad Valby 2
788189 15:50 Husum BK 1 HIK 2 1
15:50
Husum BK 1
HIK 2
788190 15:50 Sundby BK 1 FB 3 1
15:50
Sundby BK 1
FB 3
788198 15:50 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
GVI 3 1
15:50
Nørrebro United 2
GVI 3
788199 15:50 Brønshøj BK 1 BK Hellas 2 1
15:50
Brønshøj BK 1
BK Hellas 2
788200 16:15 GVI 3 FA 2000 2 1
16:15
GVI 3
FA 2000 2
788201 16:15 BK Hellas 2 KB 7 1
16:15
BK Hellas 2
KB 7
788191 16:15 HIK 2 B 93 4 1
16:15
HIK 2
B 93 4
788192 16:15 FB 3 B 1903 2
!
NB: B 1903 2 er taberdømt
1
16:15
FB 3
B 1903 2
788182 16:15 Ørestad IF 2 Aakanden GF 2 1
16:15
Ørestad IF 2
Aakanden GF 2
788183 16:15 Fremad Valby 2 KB 5 1
16:15
Fremad Valby 2
KB 5
788184 16:40 AB Tårnby 2 BK Skjold 2 1
16:40
AB Tårnby 2
BK Skjold 2
788193 16:40 Husum BK 1 Sundby BK 1 1
16:40
Husum BK 1
Sundby BK 1
788202 16:40 Nørrebro United 2 Brønshøj BK 1 1
16:40
Nørrebro United 2
Brønshøj BK 1
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
788203 12:30 Aakanden GF 2 FA 2000 2
12:30
Aakanden GF 2
FA 2000 2
788204 12:30 B 93 4 B 1903 2
12:30
B 93 4
B 1903 2
788221 12:30 Ørestad IF 2 GVI 3
12:30
Ørestad IF 2
GVI 3
788222 12:30 HIK 2 Sundby BK 1
12:30
HIK 2
Sundby BK 1
788212 12:30 AB Tårnby 2 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
12:30
AB Tårnby 2
Nørrebro United 2
788213 12:30 Husum BK 1 FB 3
12:30
Husum BK 1
FB 3
788214 12:55 AB Tårnby 2 Fremad Valby 2
12:55
AB Tårnby 2
Fremad Valby 2
788215 12:55 FB 3 BK Hellas 2
12:55
FB 3
BK Hellas 2
788223 12:55 Ørestad IF 2 BK Skjold 2
12:55
Ørestad IF 2
BK Skjold 2
788224 12:55 Sundby BK 1 Brønshøj BK 1
12:55
Sundby BK 1
Brønshøj BK 1
788205 12:55 Aakanden GF 2 KB 5
12:55
Aakanden GF 2
KB 5
788206 12:55 B 1903 2 KB 7
12:55
B 1903 2
KB 7
788207 13:20 KB 5 B 93 4
13:20
KB 5
B 93 4
788208 13:20 KB 7 FA 2000 2
13:20
KB 7
FA 2000 2
788225 13:20 BK Skjold 2 HIK 2
13:20
BK Skjold 2
HIK 2
788226 13:20 Brønshøj BK 1 GVI 3
13:20
Brønshøj BK 1
GVI 3
788216 13:20 Fremad Valby 2 Husum BK 1
13:20
Fremad Valby 2
Husum BK 1
788217 13:20 BK Hellas 2 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
13:20
BK Hellas 2
Nørrebro United 2
788218 13:45 Husum BK 1 AB Tårnby 2
13:45
Husum BK 1
AB Tårnby 2
788219 13:45 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
FB 3
13:45
Nørrebro United 2
FB 3
788227 13:45 HIK 2 Ørestad IF 2
13:45
HIK 2
Ørestad IF 2
788228 13:45 GVI 3 Sundby BK 1
13:45
GVI 3
Sundby BK 1
788209 13:45 B 93 4 Aakanden GF 2
13:45
B 93 4
Aakanden GF 2
788210 13:45 FA 2000 2 B 1903 2
13:45
FA 2000 2
B 1903 2
788211 14:10 KB 5 KB 7
14:10
KB 5
KB 7
788229 14:10 BK Skjold 2 Brønshøj BK 1
14:10
BK Skjold 2
Brønshøj BK 1
788220 14:10 Fremad Valby 2 BK Hellas 2
14:10
Fremad Valby 2
BK Hellas 2
Arrangør:
søndag den. 04-06 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
788239 12:30 Fremad Valby 2 GVI 3
12:30
Fremad Valby 2
GVI 3
788270 12:30 Sundby BK 1 B 93 4
12:30
Sundby BK 1
B 93 4
788230 12:30 AB Tårnby 2 FA 2000 2
12:30
AB Tårnby 2
FA 2000 2
788231 12:30 FB 3 HIK 2
12:30
FB 3
HIK 2
788278 12:30 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
Nørrebro United 2 1
12:30
Aakanden GF 2
Nørrebro United 2
788279 12:30 B 1903 2 Husum BK 1
12:30
B 1903 2
Husum BK 1
788280 12:55 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
BK Skjold 2 1
12:55
Aakanden GF 2
BK Skjold 2
788281 12:55 Husum BK 1 KB 7
12:55
Husum BK 1
KB 7
788232 12:55 AB Tårnby 2 KB 5
12:55
AB Tårnby 2
KB 5
788233 12:55 HIK 2 Brønshøj BK 1
12:55
HIK 2
Brønshøj BK 1
788273 12:55 Fremad Valby 2 Ørestad IF 2
12:55
Fremad Valby 2
Ørestad IF 2
788274 12:55 B 93 4 BK Hellas 2
12:55
B 93 4
BK Hellas 2
788275 13:20 Ørestad IF 2 Sundby BK 1
13:20
Ørestad IF 2
Sundby BK 1
788276 13:20 BK Hellas 2 GVI 3
13:20
BK Hellas 2
GVI 3
788234 13:20 KB 5 FB 3
13:20
KB 5
FB 3
788235 13:20 Brønshøj BK 1 FA 2000 2
13:20
Brønshøj BK 1
FA 2000 2
788282 13:20 BK Skjold 2 B 1903 2
13:20
BK Skjold 2
B 1903 2
788283 13:20 KB 7 Nørrebro United 2
13:20
KB 7
Nørrebro United 2
788284 13:45 B 1903 2 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
13:45
B 1903 2
Aakanden GF 2
788285 13:45 Nørrebro United 2 Husum BK 1
13:45
Nørrebro United 2
Husum BK 1
788236 13:45 FB 3 AB Tårnby 2
13:45
FB 3
AB Tårnby 2
788237 13:45 FA 2000 2 HIK 2
13:45
FA 2000 2
HIK 2
788277 13:45 GVI 3 B 93 4
13:45
GVI 3
B 93 4
788271 13:45 Sundby BK 1 Fremad Valby 2
13:45
Sundby BK 1
Fremad Valby 2
788272 14:10 Ørestad IF 2 BK Hellas 2
14:10
Ørestad IF 2
BK Hellas 2
788238 14:10 KB 5 Brønshøj BK 1
14:10
KB 5
Brønshøj BK 1
788286 14:10 BK Skjold 2 KB 7
14:10
BK Skjold 2
KB 7
Arrangør:
søndag den. 11-06 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark 1 Englandsvej 61 2300 København S
788287 12:30 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
FB 3 1
12:30
Aakanden GF 2
FB 3
788288 12:30 Brønshøj BK 1 Ørestad IF 2
12:30
Brønshøj BK 1
Ørestad IF 2
788305 12:30 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
B 1903 2 1
12:30
Fremad Valby 2
B 1903 2
788306 12:30 KB 7 KB 5
12:30
KB 7
KB 5
788296 12:30 AB Tårnby 2 B 93 4
12:30
AB Tårnby 2
B 93 4
788297 12:30 BK Hellas 2 BK Skjold 2
12:30
BK Hellas 2
BK Skjold 2
788298 12:55 AB Tårnby 2 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
1
12:55
AB Tårnby 2
Sundby BK 1
788299 12:55 BK Skjold 2 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
12:55
BK Skjold 2
Nørrebro United 2
788307 12:55 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
HIK 2 1
12:55
Fremad Valby 2
HIK 2
788308 12:55 KB 5 GVI 3
12:55
KB 5
GVI 3
788289 12:55 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
Husum BK 1 1
12:55
Aakanden GF 2
Husum BK 1
788290 12:55 Ørestad IF 2 FA 2000 2
12:55
Ørestad IF 2
FA 2000 2
788291 13:20 Husum BK 1 Brønshøj BK 1
13:20
Husum BK 1
Brønshøj BK 1
788292 13:20 FA 2000 2 FB 3
13:20
FA 2000 2
FB 3
788309 13:20 HIK 2 KB 7
13:20
HIK 2
KB 7
788310 13:20 GVI 3 B 1903 2
13:20
GVI 3
B 1903 2
788300 13:20 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
BK Hellas 2 1
13:20
Sundby BK 1
BK Hellas 2
788301 13:20 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
B 93 4
13:20
Nørrebro United 2
B 93 4
788302 13:45 BK Hellas 2 AB Tårnby 2
13:45
BK Hellas 2
AB Tårnby 2
788303 13:45 B 93 4 BK Skjold 2
13:45
B 93 4
BK Skjold 2
788311 13:45 KB 7 Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
1
13:45
KB 7
Fremad Valby 2
788312 13:45 B 1903 2 KB 5
13:45
B 1903 2
KB 5
788293 13:45 Brønshøj BK 1 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
13:45
Brønshøj BK 1
Aakanden GF 2
788294 13:45 FB 3 Ørestad IF 2
13:45
FB 3
Ørestad IF 2
788295 14:10 Husum BK 1 FA 2000 2
14:10
Husum BK 1
FA 2000 2
788313 14:10 HIK 2 GVI 3
14:10
HIK 2
GVI 3
788304 14:10 Sundby BK 1 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
14:10
Sundby BK 1
Nørrebro United 2
Arrangør:
søndag den. 18-06 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
788323 12:30 BK Skjold 2 Husum BK 1
12:30
BK Skjold 2
Husum BK 1
788324 12:30 FA 2000 2 KB 5
12:30
FA 2000 2
KB 5
788332 12:30 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
HIK 2 1
12:30
Aakanden GF 2
HIK 2
788333 12:30 GVI 3 AB Tårnby 2
12:30
GVI 3
AB Tårnby 2
788314 12:30 Fremad Valby 2 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
12:30
Fremad Valby 2
B 93 4
788315 12:30 Nørrebro United 2 Ørestad IF 2
12:30
Nørrebro United 2
Ørestad IF 2
788316 12:55 Fremad Valby 2 FB 3
12:55
Fremad Valby 2
FB 3
788317 12:55 Ørestad IF 2 KB 7
12:55
Ørestad IF 2
KB 7
788334 12:55 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
B 1903 2 1
12:55
Aakanden GF 2
B 1903 2
788335 12:55 AB Tårnby 2 Brønshøj BK 1
12:55
AB Tårnby 2
Brønshøj BK 1
788325 12:55 BK Skjold 2 Sundby BK 1
12:55
BK Skjold 2
Sundby BK 1
788326 12:55 KB 5 BK Hellas 2
12:55
KB 5
BK Hellas 2
788327 13:20 Sundby BK 1 FA 2000 2
13:20
Sundby BK 1
FA 2000 2
788328 13:20 BK Hellas 2 Husum BK 1
13:20
BK Hellas 2
Husum BK 1
788336 13:20 B 1903 2 GVI 3
13:20
B 1903 2
GVI 3
788337 13:20 Brønshøj BK 1 HIK 2
13:20
Brønshøj BK 1
HIK 2
788318 13:20 FB 3 Nørrebro United 2
13:20
FB 3
Nørrebro United 2
788319 13:20 KB 7 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
13:20
KB 7
B 93 4
788320 13:45 Nørrebro United 2 Fremad Valby 2
13:45
Nørrebro United 2
Fremad Valby 2
788321 13:45 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
Ørestad IF 2
13:45
B 93 4
Ørestad IF 2
788338 13:45 GVI 3 Aakanden GF 2
!
NB: Aakanden GF 2 er taberdømt
1
13:45
GVI 3
Aakanden GF 2
788339 13:45 HIK 2 AB Tårnby 2
13:45
HIK 2
AB Tårnby 2
788329 13:45 FA 2000 2 BK Skjold 2
13:45
FA 2000 2
BK Skjold 2
788330 13:45 Husum BK 1 KB 5
13:45
Husum BK 1
KB 5
788331 14:10 BK Hellas 2 Sundby BK 1
14:10
BK Hellas 2
Sundby BK 1
788340 14:10 B 1903 2 Brønshøj BK 1
14:10
B 1903 2
Brønshøj BK 1
788322 14:10 FB 3 KB 7
14:10
FB 3
KB 7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind