MENU

Future Cup 2022/23 //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
379081 3 ti
23-08 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland F.C. København Right to Dream Park
379083 3 ti
23-08 2022
Kl. 16:00
OB Lyngby BK Nature Energy Park
379102 5 ma
29-08 2022
Kl. 13:00
Randers FC AaB Cepheus Park Randers
379087 3 ma
05-09 2022
Kl. 15:00
Vejle Boldklub SønderjyskE Vejle Stadion
379071 1 ma
05-09 2022
Kl. 16:00
Lyngby BK Viborg Lyngby Stadion
379079 2 ma
12-09 2022
Kl. 14:00
SønderjyskE OB Sydbank Park, Haderslev
379120 7 ma
12-09 2022
Kl. 14:00
Esbjerg fB AGF Blue Water Arena
379075 2 ma
19-09 2022
Kl. 13:00
AaB FC Midtjylland Aalborg Portland Park
379116 6 ma
19-09 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF FC Nordsjælland JYSK Park (kunstgræs)
379078 2 on
21-09 2022
Kl. 13:00
Randers FC AC Horsens Cepheus Park Randers
379068 1 to
22-09 2022
Kl. 15:00
Brøndby IF AGF Brøndby Stadion
379072 1 ma
03-10 2022
Kl. 14:00
AC Horsens Vejle Boldklub CASA Arena Horsens
379077 2 ti
04-10 2022
Kl. 13:00
Lyngby BK FC Nordsjælland Lyngby Stadion
379070 1 ma
10-10 2022
Kl. 13:00
Randers FC OB Cepheus Park Randers
379090 4 ma
10-10 2022
Kl. 16:00
Viborg Esbjerg fB Energi Viborg Arena
379121 7 ma
24-10 2022
Kl. 13:00
Vejle Boldklub AaB Vejle Stadion
379080 2 ma
24-10 2022
Kl. 16:00
AGF Viborg Ceres Park
379073 1 ma
31-10 2022
Kl. 13:00
SønderjyskE Esbjerg fB Sydbank Park, Haderslev
379086 3 ma
31-10 2022
Kl. 13:00
AaB AC Horsens Aalborg Portland Park
379085 3 ma
31-10 2022
Kl. 16:00
Viborg Silkeborg IF Energi Viborg Arena
379069 1 ma
07-11 2022
Kl. 13:00
FC Nordsjælland AaB Right to Dream Park
379113 6 ti
15-11 2022
Kl. 13:00
FC Midtjylland Esbjerg fB Ikast FC Stadion Allé
379106 5 ti
15-11 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Brøndby IF JYSK Park (kunstgræs)
379107 6 on
07-12 2022
Kl. 15:00
F.C. København SønderjyskE KB. P. Bangsvej
379088 4
01-01 2023
Kl. 00:00
F.C. København Randers FC KB. P. Bangsvej
379094 4
01-01 2023
Kl. 00:00
AaB Silkeborg IF Aalborg Portland Park
379122 7
01-01 2023
Kl. 00:00
Silkeborg IF OB JYSK Park (kunstgræs)
379082 3 ma
20-02 2023
Kl. 16:00
FC Midtjylland Brøndby IF Ikast FC Stadion Allé
379100 5 ma
20-02 2023
Kl. 16:00
AGF FC Nordsjælland Ceres Park
379101 5 ti
21-02 2023
Kl. 15:00
SønderjyskE Lyngby BK Sydbank Park, Haderslev
379095 5 ti
28-02 2023
Kl. 15:00
AC Horsens F.C. København CASA Arena Horsens
379104 5 ma
06-03 2023
Kl. 14:00
Esbjerg fB Vejle Boldklub Blue Water Arena
379092 4 ti
14-03 2023
Kl. 13:00
FC Nordsjælland SønderjyskE Right to Dream Park
379067 1 on
15-03 2023
Kl.
F.C. København FC Midtjylland KB. P. Bangsvej
379089 4 ti
21-03 2023
Kl. 15:00
AC Horsens Lyngby BK CASA Arena Horsens
379084 3 to
23-03 2023
Kl. 16:00
AGF Randers FC Ceres Park
379076 2 ma
03-04 2023
Kl. 13:00
Esbjerg fB Silkeborg IF Blue Water Arena
379074 2 on
05-04 2023
Kl. 17:00
Brøndby IF F.C. København Brøndby Stadion
379099 5 ti
11-04 2023
Kl. 16:00
FC Midtjylland Viborg Ikast FC Stadion Allé
379115 6 ti
11-04 2023
Kl. 17:00
Lyngby BK Brøndby IF Lyngby Stadion
379119 6 ma
17-04 2023
Kl. 15:00
Vejle Boldklub Randers FC Vejle Stadion
379114 6 ma
17-04 2023
Kl. 16:00
OB AGF Nature Energy Park
379117 6 ma
17-04 2023
Kl. 16:00
Viborg AC Horsens Energi Viborg Arena
379091 4 ti
02-05 2023
Kl. 17:00
Brøndby IF Vejle Boldklub Brøndby Stadion
379093 4 ma
08-05 2023
Kl.
OB FC Midtjylland Nature Energy Park
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller på tlf: 3525 1545

Log ind