Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | Resultat | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 20-11 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:00
LKB/Gistrup (1)
4
IK Rosendal (2)
3
|
|||||||||||||||||||
11:12
Hornum IF
1
Rebild Syd (1)
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:24
ASV (2)
4
LKB/Gistrup (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11:36
IK Rosendal (2)
3
Hornum IF
2
|
|||||||||||||||||||
11:48
Rebild Syd (1)
8
ASV (2)
1
|
|||||||||||||||||||
12:00
LKB/Gistrup (1)
5
Hornum IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12:12
IK Rosendal (2)
2
Rebild Syd (1)
4
|
|||||||||||||||||||
12:24
Hornum IF
5
ASV (2)
4
|
|||||||||||||||||||
12:36
Rebild Syd (1)
5
LKB/Gistrup (1)
2
|
|||||||||||||||||||
12:48
ASV (2)
2
IK Rosendal (2)
2
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 11-12 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
17:00
IK Rosendal (2)
6
LKB/Gistrup (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17:12
Rebild Syd (1)
11
Hornum IF
2
|
|||||||||||||||||||
17:24
LKB/Gistrup (1)
3
ASV (2)
4
|
|||||||||||||||||||
17:36
Hornum IF
1
IK Rosendal (2)
5
|
|||||||||||||||||||
17:48
ASV (2)
3
Rebild Syd (1)
5
|
|||||||||||||||||||
18:00
Hornum IF
4
LKB/Gistrup (1)
4
|
|||||||||||||||||||
18:12
Rebild Syd (1)
4
IK Rosendal (2)
3
|
|||||||||||||||||||
18:24
ASV (2)
3
Hornum IF
3
|
|||||||||||||||||||
18:36
LKB/Gistrup (1)
2
Rebild Syd (1)
6
|
|||||||||||||||||||
18:48
IK Rosendal (2)
5
ASV (2)
1
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 07-01 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
11:00
LKB/Gistrup (1)
1
IK Rosendal (2)
9
|
|||||||||||||||||||
11:12
Hornum IF
2
Rebild Syd (1)
4
|
|||||||||||||||||||
11:24
ASV (2)
1
LKB/Gistrup (1)
2
|
|||||||||||||||||||
11:36
IK Rosendal (2)
7
Hornum IF
2
|
|||||||||||||||||||
11:48
Rebild Syd (1)
8
ASV (2)
0
|
|||||||||||||||||||
12:00
LKB/Gistrup (1)
1
Hornum IF
6
|
|||||||||||||||||||
12:12
IK Rosendal (2)
3
Rebild Syd (1)
6
|
|||||||||||||||||||
12:24
Hornum IF
4
ASV (2)
6
|
|||||||||||||||||||
12:36
Rebild Syd (1)
6
LKB/Gistrup (1)
1
|
|||||||||||||||||||
12:48
ASV (2)
3
IK Rosendal (2)
7
|
Nr. 1 i puljerne samt bedste nr. 2 på tværs af puljerne er kvalificeret til Regionsfinalerne søndag d.22/1 i Sport-& Kulturcenter Brovst.
Nr. 1, 2 og 3 til Regionsfinalerne er videre til Jysk Mesterskab d.4./5. februar.