Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
søndag den. 20-11 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
14:50
Aars IK (2)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
15:00
Rebild Syd (2)
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15:10
Nibe B (1)
Aars IK (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15:20
Aalborg Freja
Rebild Syd (2)
|
|||||||||||||||||||
15:30
Nørresundby FB
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
15:40
Aars IK (2)
Rebild Syd (2)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15:50
Aalborg Freja
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
16:00
Rebild Syd (2)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
16:10
Nørresundby FB
Aars IK (2)
|
|||||||||||||||||||
16:20
Nibe B (1)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 10-12 2022
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Aalborg Freja
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
10:10
Aars IK (2)
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
10:20
Nibe B (1)
Rebild Syd (2)
|
|||||||||||||||||||
10:30
Nørresundby FB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
10:40
Rebild Syd (2)
Aars IK (2)
|
|||||||||||||||||||
10:50
Nibe B (1)
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
11:00
Rebild Syd (2)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
11:10
Aars IK (2)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
11:20
Nørresundby FB
Rebild Syd (2)
|
|||||||||||||||||||
11:30
Aalborg Freja
Aars IK (2)
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 22-01 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
15:20
Aars IK (2)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
15:30
Rebild Syd (2)
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
15:40
Nibe B (1)
Aars IK (2)
|
|||||||||||||||||||
15:50
Aalborg Freja
Rebild Syd (2)
|
|||||||||||||||||||
16:00
Nørresundby FB
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
16:10
Aars IK (2)
Rebild Syd (2)
|
|||||||||||||||||||
16:20
Aalborg Freja
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
16:30
Rebild Syd (2)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
16:40
Nørresundby FB
Aars IK (2)
|
|||||||||||||||||||
16:50
Nibe B (1)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 12-02 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:20
Aalborg Freja
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
12:30
Aars IK (2)
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
12:40
Nibe B (1)
Rebild Syd (2)
|
|||||||||||||||||||
12:50
Nørresundby FB
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
13:00
Rebild Syd (2)
Aars IK (2)
|
|||||||||||||||||||
13:10
Nibe B (1)
Nørresundby FB
|
|||||||||||||||||||
13:20
Rebild Syd (2)
Aalborg Freja
|
|||||||||||||||||||
13:30
Aars IK (2)
Nibe B (1)
|
|||||||||||||||||||
13:40
Nørresundby FB
Rebild Syd (2)
|
|||||||||||||||||||
13:50
Aalborg Freja
Aars IK (2)
|