Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. nov 2022
13:40
Ejby IF 1968
1
Albertslund BS 72
2
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
13:50
Orient GI
0
Taastrup FC
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:00
Svogerslev BK (2)
3
Ejby IF 1968
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:10
Albertslund BS 72
1
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:20
Taastrup FC
1
Svogerslev BK (2)
4
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:30
Ejby IF 1968
2
Orient GI
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:40
Svogerslev BK (2)
8
Albertslund BS 72
2
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:50
Taastrup FC
1
Ejby IF 1968
0
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
15:00
Orient GI
0
Svogerslev BK (2)
8
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
15:10
Albertslund BS 72
2
Taastrup FC
7
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:40
Albertslund BS 72
4
Ejby IF 1968
4
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
11:50
Taastrup FC
2
Orient GI
4
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:00
Ejby IF 1968
0
Svogerslev BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:10
Orient GI
1
Albertslund BS 72
1
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:20
Svogerslev BK (2)
4
Taastrup FC
1
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:30
Orient GI
6
Ejby IF 1968
6
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:40
Albertslund BS 72
1
Svogerslev BK (2)
6
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
12:50
Ejby IF 1968
4
Taastrup FC
5
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
13:00
Svogerslev BK (2)
1
Orient GI
3
|
|||||||||||||||||||
10. dec 2022
13:10
Taastrup FC
2
Albertslund BS 72
3
|
Indledende: 30 hold.
A = 15 hold forbliver i række A til mellemrunden 29. januar 2023.
B = 15 hold rykker ned i række B til mellemrunden 29. januar 2023.
A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 4. eller 5. marts 2023 i Roskilde Hallerne.