Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. jan 2023
11:45
Fjordager IF (3)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
11:52
Vindinge BK (2)
6
Stjernen BK. (2)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
11:59
Ebberup/Haarby (3)
3
Aarslev BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:06
Oversidder
Vindinge BK (2)
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:13
Ebberup/Haarby (3)
5
Fjordager IF (3)
0
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:20
Aarslev BK (1)
3
Stjernen BK. (2)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:27
Fjordager IF (3)
4
Vindinge BK (2)
5
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:34
Oversidder
Aarslev BK (1)
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:41
Stjernen BK. (2)
2
Ebberup/Haarby (3)
4
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:48
Aarslev BK (1)
2
Fjordager IF (3)
1
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
12:55
Vindinge BK (2)
0
Ebberup/Haarby (3)
4
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
13:02
Fjordager IF (3)
1
Stjernen BK. (2)
3
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
13:09
Ebberup/Haarby (3)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
13:16
Aarslev BK (1)
4
Vindinge BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
15. jan 2023
13:23
Stjernen BK. (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:45
Oversidder
Fjordager IF (3)
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:52
Stjernen BK. (2)
3
Vindinge BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
11:59
Aarslev BK (1)
2
Ebberup/Haarby (3)
1
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:06
Vindinge BK (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:13
Fjordager IF (3)
2
Ebberup/Haarby (3)
8
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:20
Stjernen BK. (2)
1
Aarslev BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:27
Vindinge BK (2)
0
Fjordager IF (3)
3
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:34
Aarslev BK (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:41
Ebberup/Haarby (3)
2
Stjernen BK. (2)
2
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:48
Fjordager IF (3)
2
Aarslev BK (1)
2
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
12:55
Ebberup/Haarby (3)
4
Vindinge BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:02
Stjernen BK. (2)
3
Fjordager IF (3)
1
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:09
Oversidder
Ebberup/Haarby (3)
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:16
Vindinge BK (2)
2
Aarslev BK (1)
5
|
|||||||||||||||||||
28. jan 2023
13:23
Oversidder
Stjernen BK. (2)
|
Nr. 1 til FM i Aarup lørdag 4. februar kl. 14.30
Husk tilmelding til Opstartsbold
15.01.23: Afbud SUB Ullerslev
26.01 SUB Ullerslev trukket