Kampnr | Tid | Hjemme | Ude | Bane | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arrangør:
lørdag den. 15-04 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hover IF
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Juelsminde IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Erritsø GIF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:40
Grejs-Dalen IK
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Fredericia KFUM
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 23-04 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Erritsø GIF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hover IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Juelsminde IF
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fredericia KFUM
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Grejs-Dalen IK
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 30-04 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Erritsø GIF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Grejs-Dalen IK
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Hover IF
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fredericia KFUM
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
11:20
Juelsminde IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 14-05 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fredericia KFUM
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Grejs-Dalen IK
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Juelsminde IF
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Erritsø GIF
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
11:20
Hover IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
lørdag den. 10-06 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
12:30
Grejs-Dalen IK
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
12:30
Erritsø GIF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
13:10
Hover IF
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
13:10
Juelsminde IF
Fredericia KFUM
|
|||||||||||||||||||
13:50
Fredericia KFUM
Grejs-Dalen IK
|
|||||||||||||||||||
Arrangør:
søndag den. 18-06 2023
Spillested:
|
|||||||||||||||||||
10:00
Hover IF
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
10:00
Fredericia KFUM
Erritsø GIF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Grejs-Dalen IK
Juelsminde IF
|
|||||||||||||||||||
10:40
Fredericia KFUM
Hover IF
|
|||||||||||||||||||
11:20
Erritsø GIF
Grejs-Dalen IK
|