Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06. apr
16:00
Vanløse 2
1
SIF / Aakanden
5
|
|||||||||||||||||||
10. apr
16:45
Østerbro IF
3
Dragør 2
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr
12:00
Ørestad IF
1
B.93 2
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
KB 3
1
SIF / Aakanden
4
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Hvidovre IF 2
3
Vanløse 2
1
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
B 1903 2
5
Fremad Amager 2
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
18:45
SIF / Aakanden
2
Østerbro IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Vanløse 2
3
Ørestad IF
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Hvidovre IF 2
3
Østerbro IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
B.93 2
5
KB 3
3
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Fremad Amager 2
2
Hvidovre IF 2
4
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
Dragør 2
B 1903 2
PRO
|
|||||||||||||||||||
24. apr
16:45
Østerbro IF
3
B.93 2
5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
KB 3
2
Vanløse 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
B 1903 2
2
Hvidovre IF 2
2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
Dragør 2
1
SIF / Aakanden
8
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Ørestad IF
0
Fremad Amager 2
6
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
SIF / Aakanden
6
B 1903 2
1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B.93 2
1
Dragør 2
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fremad Amager 2
3
KB 3
2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Vanløse 2
1
Østerbro IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:30
Hvidovre IF 2
2
Ørestad IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
KB 3
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Østerbro IF
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B 1903 2
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Dragør 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
SIF / Aakanden
B.93 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Ørestad IF
KB 3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
Fremad Amager 2
Dragør 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Ørestad IF
Dragør 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Hvidovre IF 2
SIF / Aakanden
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
B 1903 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fremad Amager 2
B.93 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
KB 3
Østerbro IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Østerbro IF
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
SIF / Aakanden
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B.93 2
Hvidovre IF 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Vanløse 2
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Dragør 2
KB 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
B.93 2
B 1903 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
16:00
Østerbro IF
Ørestad IF
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
SIF / Aakanden
Fremad Amager 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:00
B.93 2
Vanløse 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
B 1903 2
KB 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Dragør 2
Hvidovre IF 2
|