Inde - U7 drenge 3M (2016) 26/3-23 Medaljestævne, I Bogense Hallerne - Bane 2 - Mødetid kl. 14.00 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
426202
26-03 2023
14:15 KUU (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
14:15
KUU (2)
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
426205
26-03 2023
14:22 Marslev G & IF Stige Boldklub 2017 (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
14:22
Marslev G & IF
Stige Boldklub 2017 (2)
426206
26-03 2023
14:29 MG & BK (4) OB (1) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
14:29
MG & BK (4)
OB (1)
426207
26-03 2023
14:36 Boldklubben Marienlyst (4) KUU (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
14:36
Boldklubben Marienlyst (4)
KUU (2)
426208
26-03 2023
14:43 Stige Boldklub 2017 (2) Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
14:43
Stige Boldklub 2017 (2)
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
426209
26-03 2023
14:50 Marslev G & IF MG & BK (4) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
14:50
Marslev G & IF
MG & BK (4)
426210
26-03 2023
14:57 OB (1) Boldklubben Marienlyst (4) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
14:57
OB (1)
Boldklubben Marienlyst (4)
426212
26-03 2023
15:04 KUU (2) Stige Boldklub 2017 (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
15:04
KUU (2)
Stige Boldklub 2017 (2)
426213
26-03 2023
15:11 Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) MG & BK (4) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
15:11
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
MG & BK (4)
426214
26-03 2023
15:18 OB (1) Marslev G & IF Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
15:18
OB (1)
Marslev G & IF
426215
26-03 2023
15:25 Boldklubben Marienlyst (4) Stige Boldklub 2017 (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
15:25
Boldklubben Marienlyst (4)
Stige Boldklub 2017 (2)
426216
26-03 2023
15:32 MG & BK (4) KUU (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
15:32
MG & BK (4)
KUU (2)
426217
26-03 2023
15:39 Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) OB (1) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
15:39
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
OB (1)
426218
26-03 2023
15:46 Boldklubben Marienlyst (4) Marslev G & IF Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
15:46
Boldklubben Marienlyst (4)
Marslev G & IF
426219
26-03 2023
15:53 Stige Boldklub 2017 (2) MG & BK (4) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
15:53
Stige Boldklub 2017 (2)
MG & BK (4)
426220
26-03 2023
16:00 OB (1) KUU (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
16:00
OB (1)
KUU (2)
426222
26-03 2023
16:07 Marslev G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF (2) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
16:07
Marslev G & IF
Holluf Pile-Tornbjerg IF (2)
426223
26-03 2023
16:14 MG & BK (4) Boldklubben Marienlyst (4) Bogense Hallerne (Hal 2) Bogense G & IF
26. mar 2023
16:14
MG & BK (4)
Boldklubben Marienlyst (4)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind