U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår, Sort

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
502618
05-05 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:00
AB Tårnby 3
HIK 2
502620
05-05 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:00
GVI 4
Fremad Amager 2
502622
05-05 2024
10:15
Frem 3
!
NB: Frem 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
10:15
AB Tårnby 3
Frem 3
502624
05-05 2024
10:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:15
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 3
502626
05-05 2024
10:30
Frem 3
!
NB: Frem 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
10:30
Frem 3
GVI 4
502627
05-05 2024
10:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:30
Hvidovre IF 3
HIK 2
502628
05-05 2024
10:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:45
GVI 4
AB Tårnby 3
502629
05-05 2024
10:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
10:45
HIK 2
Fremad Amager 2
502630
05-05 2024
11:00
Frem 3
!
NB: Frem 3 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
05. maj
11:00
Frem 3
Hvidovre IF 3
502661
05-05 2024
11:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:30
B 1908 4
Nørrebro United 3
502662
05-05 2024
11:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:30
Fremad Valby 2
Brønshøj BK 4
502663
05-05 2024
11:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:45
B 1908 4
B 1903 4
502666
05-05 2024
11:45 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
11:45
Brønshøj BK 4
Hekla 2
502667
05-05 2024
12:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:00
B 1903 4
Fremad Valby 2
502668
05-05 2024
12:00 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:00
Hekla 2
Nørrebro United 3
502677
05-05 2024
12:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Fremad Valby 2
B 1908 4
502678
05-05 2024
12:15 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:15
Nørrebro United 3
Brønshøj BK 4
502679
05-05 2024
12:30 Nørrebroparken Nørrebro United
05. maj
12:30
B 1903 4
Hekla 2
502684
26-05 2024
10:00 B1903 Græs 3B - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Amager 2
502685
26-05 2024
10:00 B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:00
B 1903 4
Brønshøj BK 4
502710
26-05 2024
10:00 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Frem 3
Nørrebro United 3
502711
26-05 2024
10:00
Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
B1903 Græs 3B - Bane C
Boldklubben 1903
26. maj
10:00
Hekla 2
Fremad Valby 2
502712
26-05 2024
10:15 B1903 Græs 3B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Frem 3
HIK 2
502713
26-05 2024
10:15
Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
B1903 Græs 3B - Bane D
Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Fremad Valby 2
GVI 4
502688
26-05 2024
10:15 B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:15
AB Tårnby 3
Hvidovre IF 3
502692
26-05 2024
10:15 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:15
Brønshøj BK 4
B 1908 4
502693
26-05 2024
10:30 B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:30
Hvidovre IF 3
B 1903 4
502695
26-05 2024
10:30 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:30
B 1908 4
Fremad Amager 2
502714
26-05 2024
10:30 B1903 Græs 3B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:30
HIK 2
Hekla 2
502715
26-05 2024
10:30 B1903 Græs 3B - Bane D Boldklubben 1903
26. maj
10:30
GVI 4
Nørrebro United 3
502716
26-05 2024
10:45 B1903 Græs 3B - Bane C Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Hekla 2
Frem 3
502717
26-05 2024
10:45
Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
B1903 Græs 3B - Bane D
Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Nørrebro United 3
Fremad Valby 2
502698
26-05 2024
10:45 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
10:45
B 1903 4
AB Tårnby 3
502702
26-05 2024
10:45 B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
10:45
Fremad Amager 2
Brønshøj BK 4
502703
26-05 2024
11:00 B1903 Græs 3B - Bane A Boldklubben 1903
26. maj
11:00
Hvidovre IF 3
B 1908 4
502757
26-05 2024
11:00 B1903 Græs 3B - Bane B Boldklubben 1903
26. maj
11:00
HIK 2
GVI 4
502760
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
GVI 4
B 1903 4
502761
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Hekla 2
AB Tårnby 3
502810
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
Frem 3
Fremad Valby 2
502816
01-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:00
B 1908 4
HIK 2
502818
01-06 2024
10:15
Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
Frem 3
Fremad Amager 2
502827
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
HIK 2
Brønshøj BK 4
502762
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
GVI 4
Hvidovre IF 3
502789
01-06 2024
10:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:15
AB Tårnby 3
Nørrebro United 3
502793
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Hvidovre IF 3
Hekla 2
502795
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Nørrebro United 3
B 1903 4
502828
01-06 2024
10:30
Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Fremad Amager 2
B 1908 4
502830
01-06 2024
10:30 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:30
Brønshøj BK 4
Fremad Valby 2
502866
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
B 1908 4
Frem 3
502867
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Fremad Valby 2
HIK 2
502800
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
Hekla 2
GVI 4
502801
01-06 2024
10:45 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
10:45
B 1903 4
AB Tårnby 3
502807
01-06 2024
11:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Hvidovre IF 3
Nørrebro United 3
502868
01-06 2024
11:00
Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Fælledparken 1
Boldklubben Skjold
01. jun
11:00
Fremad Amager 2
Brønshøj BK 4
502869
09-06 2024
14:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:15
AB Tårnby 3
Brønshøj BK 4
502870
09-06 2024
14:15
GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
14:15
B 1908 4
GVI 4
502884
09-06 2024
14:15
Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
14:15
Nørrebro United 3
HIK 2
502888
09-06 2024
14:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:15
B 1903 4
Frem 3
502889
09-06 2024
14:30
Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
14:30
Nørrebro United 3
Fremad Amager 2
502890
09-06 2024
14:30
Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
14:30
Frem 3
Fremad Valby 2
502871
09-06 2024
14:30 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:30
AB Tårnby 3
Hekla 2
502872
09-06 2024
14:30
GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
14:30
GVI 4
Hvidovre IF 3
502873
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Hekla 2
B 1908 4
502878
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Hvidovre IF 3
Brønshøj BK 4
502894
09-06 2024
14:45 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Fremad Amager 2
B 1903 4
502895
09-06 2024
14:45
Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
14:45
Fremad Valby 2
HIK 2
502896
09-06 2024
15:00
Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:00
B 1903 4
Nørrebro United 3
502898
09-06 2024
15:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:00
HIK 2
Frem 3
502880
09-06 2024
15:00 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:00
B 1908 4
AB Tårnby 3
502882
09-06 2024
15:00
GVI 4
!
NB: GVI 4 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:00
Brønshøj BK 4
GVI 4
502883
09-06 2024
15:15 Dragør Bk Dragør Boldklub
09. jun
15:15
Hekla 2
Hvidovre IF 3
502899
09-06 2024
15:15
Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
Dragør Bk 1
Dragør Boldklub
09. jun
15:15
Fremad Amager 2
Fremad Valby 2
502900
16-06 2024
13:00
HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:00
AB Tårnby 3
HIK 2
502901
16-06 2024
13:00
Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:00
Fremad Valby 2
B 1903 4
503277
16-06 2024
13:00
Brønshøj BK 4
!
NB: Brønshøj BK 4 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:00
Frem 3
Brønshøj BK 4
503358
16-06 2024
13:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:00
Fremad Amager 2
Hekla 2
503359
16-06 2024
13:15
Frem 3
!
NB: Frem 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:15
Frem 3
GVI 4
503390
16-06 2024
13:15
Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:15
Hekla 2
Nørrebro United 3
502902
16-06 2024
13:15
Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:15
AB Tårnby 3
Hvidovre IF 3
502903
16-06 2024
13:15
B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:15
B 1903 4
B 1908 4
502904
16-06 2024
13:30
Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:30
Hvidovre IF 3
Fremad Valby 2
502906
16-06 2024
13:30
HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:30
B 1908 4
HIK 2
503391
16-06 2024
13:30 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:30
GVI 4
Fremad Amager 2
503392
16-06 2024
13:30
Brønshøj BK 4
!
NB: Brønshøj BK 4 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:30
Nørrebro United 3
Brønshøj BK 4
503393
16-06 2024
13:45
Frem 3
!
NB: Frem 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:45
Fremad Amager 2
Frem 3
503394
16-06 2024
13:45
Brønshøj BK 4
!
NB: Brønshøj BK 4 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:45
Brønshøj BK 4
Hekla 2
502907
16-06 2024
13:45
Fremad Valby 2
!
NB: Fremad Valby 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:45
Fremad Valby 2
AB Tårnby 3
502908
16-06 2024
13:45
HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
13:45
HIK 2
B 1903 4
502910
16-06 2024
14:00
Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
14:00
Hvidovre IF 3
B 1908 4
503395
16-06 2024
14:00
Nørrebro United 3
!
NB: Nørrebro United 3 er taberdømt
GVI. Nymosen 1
Gentofte-Vangede Idrætsforening
16. jun
14:00
GVI 4
Nørrebro United 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind