Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
19:00
Ringkøbing IF
13
Skjern GF
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Lem B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Ørnhøj/Abildå B1986
6
BK Klitten
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
19:00
BK Klitten
8
Lem B
6
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Oversidder
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Skjern GF
3
Ørnhøj/Abildå B1986
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Lem B
7
Ørnhøj/Abildå B1986
3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Oversidder
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
02. maj
19:00
Ringkøbing IF
BK Klitten
UDS
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Lem B
13
Skjern GF
1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
BK Klitten
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Ørnhøj/Abildå B1986
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Ringkøbing IF
Lem B
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Skjern GF
BK Klitten
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Oversidder
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Skjern GF
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Oversidder
Lem B
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
BK Klitten
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Lem B
BK Klitten
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Ringkøbing IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Ørnhøj/Abildå B1986
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
BK Klitten
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Skjern GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
Ørnhøj/Abildå B1986
Lem B
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Ringkøbing IF
Ørnhøj/Abildå B1986
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Skjern GF
Lem B
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Oversidder
BK Klitten
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
BK Klitten
Skjern GF
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Lem B
Ringkøbing IF
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Ørnhøj/Abildå B1986
Oversidder
|
Regler for Kortbanefodbold
Regionsfinaler søndag 23. juni
Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.
Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.
Dommerkode 01 - her påsætter DBU Jylland neutrale dommere – udgiften deles 50/50.
Dommerkode 03 - er døm-selv-kampe hvor hjemmeholdet stiller en lokal dommer.