Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr
18:00
Hornbæk IF
3
Hareskov IF/Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:30
Farum BK
1
Snekkersten IF
7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. apr
12:30
Helsinge Fodbold
5
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
3
Lynge-Uggeløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Snekkersten IF
2
Hornbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
11:00
Oversidder
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
21. apr
13:00
Hørsholm-Usserød IK
3
Brede IF
6
|
|||||||||||||||||||
21. apr
14:00
B. 82, Virum
2
Farum BK
8
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:15
Brede IF
12
B. 82, Virum
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Brede IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
Farum BK
Hørsholm-Usserød IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
1
Brede IF
3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Helsinge Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Snekkersten IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
05. maj
15:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Helsinge Fodbold
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. maj
10:00
B. 82, Virum
Hørsholm-Usserød IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Brede IF
3
Lynge-Uggeløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Snekkersten IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Farum BK
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:15
Hornbæk IF
3
Helsinge Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Hornbæk IF
Hørsholm-Usserød IK
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
Snekkersten IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
B. 82, Virum
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:30
Helsinge Fodbold
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
15:00
Oversidder
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Snekkersten IF
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Hornbæk IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
B. 82, Virum
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Snekkersten IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Farum BK
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Hornbæk IF
Lynge-Uggeløse IF
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Hareskov IF/Værløse BK
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Hornbæk IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Lynge-Uggeløse IF
B. 82, Virum
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
Helsinge Fodbold
Snekkersten IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:00
Brede IF
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:00
Oversidder
Hareskov IF/Værløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
B. 82, Virum
Helsinge Fodbold
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Snekkersten IF
Brede IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:30
Farum BK
Hornbæk IF
|
|||||||||||||||||||
16. jun
13:00
Hørsholm-Usserød IK
Lynge-Uggeløse IF
HHT
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 23. juni i Ølstykke.
Semifinaler 23. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Finale og 3-4 plads 23. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2