Anna Lil Hjorth SvartTel: 22724829 / Mobil: 31730301
Cheftræner
Mads WejrupTel: 27492583 / Mobil: 27492583
Cheftræner
Jonathan Aaskov-HansenTel: 31315040 / Mobil: 31315040
Cheftræner
Nicolas Winkel FuglsangTel: / Mobil: 93840036
BK Friheden
Spillested
Strandmarkens Fritidscenter
Mørkeblå
Mørkeblå
Mørkeblå
Holdleder
Alexander Lindberg JensenTel: / Mobil: 28687037
Træner
Nicki Schou RaschTel: / Mobil: 25150701
Sportschef
Roland SørensenTel: / Mobil:
Assistenttræner
Signe Vixø HjorthTel: / Mobil: 25767869
Assistenttræner
Rasmus BirkTel: / Mobil: 42409291
Assistenttræner
Andreas Lindgård NielsenTel: / Mobil: 2229 3526
Brøndbyernes IF
Spillested
Brøndby Stadion
Gul
Blå
Blå
Holdleder
Camilla BrunckeTel: / Mobil: 20878940
Holdleder
Cecilie NielsenTel: / Mobil:
Holdleder
Christoffer JonassenTel: / Mobil: 81188888
Holdleder
Rikke FalkTel: / Mobil: 111111111
Træner
Rasmus O. BullTel: / Mobil:
Træner
Filip Mark FogtTel: / Mobil: 61453281
Træner
Paritpal ParmarTel: / Mobil: 41157676
Træner
Brian SandTel: / Mobil: 22131300
Træner
Hady HassaniaTel: / Mobil: 30570004
Træner
Nuno NevesTel: / Mobil: 30380108
Træner
Serhat TopalTel: / Mobil: 50171750
Træner
Emre CevherTel: / Mobil: 22319411
Teamleder
Dennis RoedTel: / Mobil: 22455923
Glostrup
Spillested
Østervangsbanerne
Rød
Rød
Rød
Holdleder
Arijana Gerin SalkanovicTel: / Mobil: 22467460
Holdleder
Mette Jac BarfredTel: / Mobil: +4560880560
Herstedøster IC
Spillested
Herstedøster Stadion
Blå
Blå
Blå
Holdleder
Karina EgholmTel: / Mobil: 40200050
Kirke Hyllinge IF
Spillested
Kirke Hyllinge Stadion
Hvid/Rød
Rød
Rød
Orient GI
Spillested
Islev Skole kunst
Hvid
Rød
Rød
Holdleder
Naja KlimTel: / Mobil: 22527044
Træner
Tonny KlimTel: / Mobil: 41444222
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Bemærk at der spilles på to 5:5-baner pr. pulje.
Mødetid: 20 minutter før puljen starter.
Førstnævnte hold stiller træner som kvalificeret bane/kampleder.
Husk at det er vigtigt at I stiller hold efter det tilmeldte niveau.
Spilletid 2x7 min pr. kamp.
Ved udeblivelser eller evt. oversidderpladser bedes I aftale på dagen så alle får 4 kampe.
Værtsklubben melder efter stævnet evt. udeblivelser ind på jerp@dbusjaelland.dk
Hjælp til niveau-inddeling: Link
Husk tilmeldingsfristen den 22/4 til 3. runde 3:3 og 5:5, der spilles 11.-12. maj.