Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. apr
19:15
Gørding/Lourup IF
0
Brørup GF
1
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:15
Coconut Lions FC
3
Glejbjerg SF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:15
Sdr. Hygum B
Hjerting IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:15
Hunderup/S UG
Bramming B
UDS
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Hjerting IF
0
Hunderup/S UG
1
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Team Vab (2)
2
Sdr. Hygum B
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Brørup GF
1
Team VAB (1)
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Glejbjerg SF
1
Gørding/Lourup IF
0
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:15
Bramming B
Coconut Lions FC
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
Hjerting IF
0
Team Vab (2)
5
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
Team VAB (1)
2
Glejbjerg SF
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
Gørding/Lourup IF
Bramming B
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
Sdr. Hygum B
2
Brørup GF
3
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:15
Hunderup/S UG
0
Coconut Lions FC
6
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Team Vab (2)
3
Hunderup/S UG
4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Brørup GF
Hjerting IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Coconut Lions FC
3
Gørding/Lourup IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Glejbjerg SF
0
Sdr. Hygum B
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:15
Bramming B
3
Team VAB (1)
0
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Hjerting IF
Glejbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Team VAB (1)
Coconut Lions FC
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Team Vab (2)
Brørup GF
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Sdr. Hygum B
Bramming B
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:15
Hunderup/S UG
Gørding/Lourup IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Brørup GF
Hunderup/S UG
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Coconut Lions FC
Sdr. Hygum B
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Glejbjerg SF
Team Vab (2)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Bramming B
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Gørding/Lourup IF
Team VAB (1)
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
Sdr. Hygum B
Gørding/Lourup IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Hjerting IF
Coconut Lions FC
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Team Vab (2)
Bramming B
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Brørup GF
Glejbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:15
Hunderup/S UG
Team VAB (1)
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
Team VAB (1)
Team Vab (2)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Team VAB (1)
Sdr. Hygum B
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Gørding/Lourup IF
Hjerting IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Coconut Lions FC
Team Vab (2)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Hunderup/S UG
Glejbjerg SF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Bramming B
Brørup GF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Hjerting IF
Team VAB (1)
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Team Vab (2)
Gørding/Lourup IF
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Brørup GF
Coconut Lions FC
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Sdr. Hygum B
Hunderup/S UG
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Glejbjerg SF
Bramming B
|