Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. apr
19:00
Virring Fodbold
2
BMI
2
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
JAI, Aarhus (1)
5
Solbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
HEI (2)
2
Ry Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
Odder IGF
8
Horsens Freja
0
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Oversidder
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Solbjerg IF
4
Virring Fodbold
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
BMI
1
HEI (2)
5
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Stensballe IK
3
Odder IGF
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Ry Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:00
Horsens Freja
0
JAI, Aarhus (1)
13
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Virring Fodbold
4
HEI (2)
2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Odder IGF
0
Ry Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
JAI, Aarhus (1)
Stensballe IK
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:30
Solbjerg IF
Horsens Freja
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Oversidder
BMI
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:00
Horsens Freja
0
Virring Fodbold
14
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Stensballe IK
3
Solbjerg IF
5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
HEI (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
BMI
1
Odder IGF
0
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Ry Fodbold
2
JAI, Aarhus (1)
0
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Virring Fodbold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
JAI, Aarhus (1)
BMI
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Solbjerg IF
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Odder IGF
HEI (2)
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:00
Horsens Freja
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Oversidder
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Stensballe IK
Virring Fodbold
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BMI
Solbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
HEI (2)
JAI, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:15
Ry Fodbold
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Virring Fodbold
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Solbjerg IF
HEI (2)
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Stensballe IK
Ry Fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
JAI, Aarhus (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. maj
20:00
Horsens Freja
BMI
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
BMI
Stensballe IK
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Ry Fodbold
Virring Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
HEI (2)
Horsens Freja
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Odder IGF
JAI, Aarhus (1)
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Oversidder
Solbjerg IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
JAI, Aarhus (1)
Virring Fodbold
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Solbjerg IF
Odder IGF
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Stensballe IK
HEI (2)
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:15
Ry Fodbold
BMI
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:00
Horsens Freja
Oversidder
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 340: Nr. 1
P. 341: Nr. 1-2
P. 342: Nr. 1-2
Se info om Regionfinalen HER.