Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. maj
19:00
Klokkerholm IF
Holtet IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Klokkerholm IF
Frederikshavn fI
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Klokkerholm IF
Hals FS (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Klokkerholm IF
SIF/BTI
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Klokkerholm IF
Skagen IK
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Team Horne-Hirtshals
Frederikshavn fI
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Østervraa IF (1)
Hjallerup IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Østervraa IF (2)
Klokkerholm IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Klokkerholm IF (2)
Hjallerup IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Hjallerup IF (3)
Østervraa IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Klokkerholm IF (1)
Hjallerup IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Østervraa IF (2)
Klokkerholm IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Frederikshavn fI
Klokkerholm IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Skagen IK
Team Horne-Hirtshals
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Hjallerup IF (2)
Hjallerup IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Østervraa IF (1)
Klokkerholm IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hjallerup IF (1)
Klokkerholm IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hjallerup IF (2)
Østervraa IF (2)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Klokkerholm IF (1)
Hjallerup IF (3)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Klokkerholm IF (2)
Østervraa IF (1)
U7 Drenge (17) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 211
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Klokkerholm IF
Aalborg Chang (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Team Østvendsyssel
SSB/RKG
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 841
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Klokkerholm IF
Dronninglund IF
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Klokkerholm IF
Vesterbro IK
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 15
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:30
Klokkerholm IF
Dronninglund IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Klokkerholm IF
Asaa/Hjallerup
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 50
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Klokkerholm IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
ØVI/TTB
Klokkerholm IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Strandby-Elling-Nielstrup IF
Skibsby-Højene IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:40
Klokkerholm IF
Strandby-Elling-Nielstrup IF
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:40
Skibsby-Højene IF
ØVI/TTB
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 113
|