Mosevej Sportsplads

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
146141
03-08 2024
12:00 Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp
03. aug
12:00
Kolding B
Aabenraa BK
Herre Jyllandsserien / Træningskamp Træningskamp
292399
ti06-08 2024
18:00 Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
06. aug
18:00
Kolding B
Dalum IF
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
465406
on07-08 2024
19:00 U15 Drenge Liga 3 / Træningskamp Træningskamp
07. aug
19:00
Kolding B
Vejle Kammeraterne
U15 Drenge Liga 3 / Træningskamp Træningskamp
221731
11-08 2024
13:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 88
11. aug
13:00
Kolding B (2)
Nr. Bjært/Strandhuse IF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 88
469237
on14-08 2024
18:30 U16/U17 Drenge C (2008/09) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
14. aug
18:30
Kolding B
Hover IF
U16/U17 Drenge C (2008/09) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 32
259098
17-08 2024
10:00 U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 741
17. aug
10:00
Kolding B
Rødekro IF
U13 Drenge Liga 3 (2012) 8:8 - efterår 2024 Pulje 741
477530
17-08 2024
10:00 U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 35
17. aug
10:00
Kolding B
Fredericia KFUM
U12 Drenge B1 (2013) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 35
244920
17-08 2024
11:00 U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 564
17. aug
11:00
Kolding B
Vinding SF
U15 Drenge Liga 5 (2010) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 564
243649
17-08 2024
13:00 U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 546
17. aug
13:00
Kolding B
Bov IF
U15 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 546
958274
17-08 2024
13:00 Herre C2 (+16) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 145
17. aug
13:00
Kolding B
Dalby GF
Herre C2 (+16) 7:7 - Efterår 2024 Pulje 145
221648
17-08 2024
13:00 Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
17. aug
13:00
Kolding B (1)
Erritsø GIF
Herrer Serie 4 - Efterår 2024 Pulje 87
232775
17-08 2024
14:00 U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 419
17. aug
14:00
Kolding B
Rødekro IF
U17 Drenge Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 419
477159
18-08 2024
10:00 U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 21
18. aug
10:00
Kolding B
Hover IF
U11 Drenge C1 (2014) 8:8 - Efterår 2024 Pulje 21
260194
ma19-08 2024
18:00 U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 849
19. aug
18:00
Kolding B
Team SAB
U17 Piger Liga 3 (2008) 11:11/9:9 - efterår 2024 Pulje 849
315798
ti20-08 2024
10:00 Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
20. aug
10:00
Dalby Skole
Brændkjærskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
315815
ti20-08 2024
10:00 Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
Oversidder
20. aug
10:00
Sdr. Bjert Centralskole
Oversidder
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
315816
ti20-08 2024
11:05 Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
20. aug
11:05
Sdr. Bjert Centralskole
Dalby Skole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
315817
ti20-08 2024
11:05 Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
Oversidder
20. aug
11:05
Oversidder
Brændkjærskolen
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
315818
ti20-08 2024
12:10 Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
Oversidder
20. aug
12:10
Dalby Skole
Oversidder
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
315819
ti20-08 2024
12:10 Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
20. aug
12:10
Brændkjærskolen
Sdr. Bjert Centralskole
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 1 - Fyn Pulje 12
241615
ti20-08 2024
18:30 U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 533
20. aug
18:30
Kolding B
Aabenraa BK
U15 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - efterår 2024 Pulje 533
206863
ti20-08 2024
19:00 Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2
20. aug
19:00
Kolding B
Fredericia fF
Herrer Jyllandsserien 1 - Efterår 2024 Pulje 2

Log ind