Himmelev Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
364332
fr17-05 2024
17:00 8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
4
-
2
17. maj
17:00
Himmelev-Veddelev BK
4
Herlev IF
2
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
361345
18-05 2024
11:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
Oversidder
18. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
540446
18-05 2024
11:00 Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
18. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Boldklubben Fremad Amager
Træningskamp U13 Liga 1 Drenge Pulje 1
540447
18-05 2024
11:00 Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
18. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Himmelev-Veddelev BK
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
391857
19-05 2024
11:00 Træningskamp U14 8-mands Pige Pulje 1
19. maj
11:00
Roskilde Pigefodbold
Stenløse BK (2)
Træningskamp U14 8-mands Pige Pulje 1
582186
19-05 2024
12:10 Træningskamp U16 Pige Pulje 1
19. maj
12:10
Roskilde Pigefodbold (6)
Albertslund IF (3)
Træningskamp U16 Pige Pulje 1
592425
to23-05 2024
17:30 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
23. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Tølløse BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
365328
to23-05 2024
19:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
23. maj
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Roskilde Boldklub
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
611958
25-05 2024
10:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
25. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
783340
25-05 2024
10:45 U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
Oversidder
25. maj
10:45
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
130403
25-05 2024
11:00 U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
HIK
25. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
HIK
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
105626
25-05 2024
12:00 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
25. maj
12:00
Roskilde Pigefodbold
Nykøbing FC
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
199929
26-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
26. maj
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Tølløse BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
922655
26-05 2024
10:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
26. maj
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Måløv BK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
135181
26-05 2024
11:00 Serie 5 - Forår Pulje 5
26. maj
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Havdrup Fodbold
Serie 5 - Forår Pulje 5
186913
26-05 2024
12:00 U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
Oversidder
26. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
965463
26-05 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
LSF
26. maj
12:00
Himmelev-Veddelev BK
LSF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
337023
26-05 2024
12:00 U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
Oversidder
26. maj
12:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
881291
26-05 2024
14:00 U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
26. maj
14:00
Roskilde Pigefodbold
Sundby Bk.
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
943027
26-05 2024
14:00 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
26. maj
14:00
Roskilde Pigefodbold
Køge BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
979349
ma27-05 2024
19:00 Træningskamp 60+ - 8-mands Pulje 1
27. maj
19:00
Himmelev 1
VG Fodbold
Træningskamp 60+ - 8-mands Pulje 1
135219
ti28-05 2024
19:30 U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
28. maj
19:30
Himmelev-Veddelev BK
TFC Odsherred
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
199902
on29-05 2024
17:30 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
29. maj
17:30
Himmelev-Veddelev BK
Svogerslev BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
945463
on29-05 2024
18:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
29. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Roskilde Boldklub
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
463205
to30-05 2024
18:30 8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
30. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
Gilleleje FK
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
804041
to30-05 2024
18:30 U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
30. maj
18:30
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
943015
to30-05 2024
18:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
30. maj
18:30
Roskilde Pigefodbold
FC Lejre
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
364341
01-06 2024
09:00 8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
01. jun
09:00
Himmelev-Veddelev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
965375
01-06 2024
10:00 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
01. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold
Ringsted Pigefodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
298295
01-06 2024
11:00 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
01. jun
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Køge BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
361545
01-06 2024
11:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
01. jun
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Rørby-Værslev IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
199935
02-06 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
02. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Hornsherred
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
582196
02-06 2024
10:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
02. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup FC
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
922658
02-06 2024
10:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
02. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Vallensbæk IF
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
921791
02-06 2024
12:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
02. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Hørsholm-Usserød IK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
965482
02-06 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
02. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Vestia
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
954899
02-06 2024
13:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
02. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
Frem
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
792183
02-06 2024
14:00 U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
02. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
FC Rudersdal
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
906711
02-06 2024
14:00 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
02. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
236520
ti04-06 2024
18:30 U14 Piger M (10) Forår Mester
04. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Amager Pigefodbold
U14 Piger M (10) Forår Mester
893522
on05-06 2024
17:45 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
05. jun
17:45
Roskilde Pigefodbold
B 1908
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
945466
on05-06 2024
18:30 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
05. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
B. 73, Slagelse
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
195540
to06-06 2024
18:30 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
06. jun
18:30
Himmelev-Veddelev BK
Tuse IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
965405
08-06 2024
10:00 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
08. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold
VG Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
105631
08-06 2024
10:45 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
08. jun
10:45
Roskilde Pigefodbold
B. 73, Slagelse
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
783345
08-06 2024
10:45 U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
08. jun
10:45
Roskilde Pigefodbold
Vindinge IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
921795
09-06 2024
10:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
09. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (2)
Frederikssund FB
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
893527
09-06 2024
12:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
09. jun
12:00
Roskilde Pigefodbold
B.93
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2
792186
on12-06 2024
18:30 U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
Oversidder
12. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
364351
on12-06 2024
19:00 8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
12. jun
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Taastrup Idrætsforening
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
365363
on12-06 2024
19:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
Oversidder
12. jun
19:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
463215
to13-06 2024
18:30 8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
13. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Frederikssund FB
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
792184
to13-06 2024
18:30 U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
13. jun
18:30
Roskilde Pigefodbold
Brøndbyernes IF
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
804136
15-06 2024
10:00 U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Glostrup
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
954909
15-06 2024
10:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
611969
15-06 2024
10:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
15. jun
10:00
Himmelev-Veddelev BK
Roskilde Boldklub
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
782466
15-06 2024
11:00 U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
15. jun
11:00
Roskilde Pigefodbold
Tuse IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
105614
15-06 2024
11:00 U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
BSF
15. jun
11:00
Roskilde Pigefodbold
BSF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
200385
15-06 2024
11:30 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
15. jun
11:30
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 5
298303
15-06 2024
11:30 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
15. jun
11:30
Himmelev-Veddelev BK
Herlev IF
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
965493
15-06 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
BSF
15. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
BSF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
361555
15-06 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
15. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
592457
15-06 2024
13:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
15. jun
13:00
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
135200
15-06 2024
13:30 Serie 5 - Forår Pulje 5
15. jun
13:30
Himmelev-Veddelev BK
Roskilde Boldklub (2)
Serie 5 - Forår Pulje 5
135227
15-06 2024
14:00 U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
15. jun
14:00
Himmelev-Veddelev BK
Ukabuni IF
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
130410
15-06 2024
16:00 U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
15. jun
16:00
Himmelev-Veddelev BK
FC Rudersdal
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
922674
16-06 2024
10:00 U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
16. jun
10:00
Roskilde Pigefodbold (1)
Lyngby Boldklub 1921
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
186966
16-06 2024
12:00 U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
16. jun
12:00
Himmelev-Veddelev BK
Store Heddinge BK
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
893355
16-06 2024
14:00 U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
16. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Herlufsholm GF
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
918213
16-06 2024
14:00 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
Oversidder
16. jun
14:00
Roskilde Pigefodbold
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
236525
16-06 2024
16:00 U14 Piger M (10) Forår Mester
16. jun
16:00
Roskilde Pigefodbold
FA 2000
U14 Piger M (10) Forår Mester

Log ind