Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
19:00
FC Skanderborg
FC Silkeborg
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 843
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Skanderborg
Ry Fodbold
U10 Drenge A2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FC Skanderborg
Egebjerg IF
U10 Piger B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 43
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Skanderborg
Hedensted IF
U12 Drenge A1 (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
FC Skanderborg
Horsens Nord
U11 Drenge B1 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
FC Skanderborg
Samsø IK
U10 Piger B2 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 46
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:45
FC Skanderborg
AIA/Tranbjerg
U12 Drenge B1 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 35
|
|||||||||||||||||||
26. maj
09:45
FC Skanderborg
Odder IGF
U11 Piger B2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 66
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FC Skanderborg (1)
Sabro IF
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FC Skanderborg (2)
Stensballe IK (2)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Kolt/Hasselager IF
Stensballe IK (1)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Stensballe IK (1)
FC Skanderborg (1)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Stensballe IK (2)
Kolt/Hasselager IF
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Sabro IF
FC Skanderborg (2)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
FC Skanderborg (1)
Kolt/Hasselager IF
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
FC Skanderborg (2)
Stensballe IK (1)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Sabro IF
Stensballe IK (2)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
FC Skanderborg (1)
Stensballe IK (2)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Stensballe IK (1)
Sabro IF
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:55
Kolt/Hasselager IF
FC Skanderborg (2)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Skanderborg
Odder IGF (1)
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 641
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
FC Skanderborg (2)
FC Skanderborg (1)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Stensballe IK (2)
Stensballe IK (1)
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:10
Sabro IF
Kolt/Hasselager IF
U8 Piger Letøvede (2016) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 70
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Skanderborg (1)
Galten FS (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FC Skanderborg (2)
Ry Fodbold (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Ry Fodbold (3)
Galten FS (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Galten FS (4)
FC Skanderborg (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Ry Fodbold (4)
FC Skanderborg (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
FC Skanderborg (2)
Ry Fodbold (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
FC Skanderborg
Randers Q
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 873
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
FC Skanderborg
Stavtrup/Viby
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 465
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:40
FC Skanderborg (3)
Galten FS (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:40
Galten FS (4)
Ry Fodbold (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:40
FC Skanderborg (1)
Ry Fodbold (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Galten FS (3)
FC Skanderborg (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Ry Fodbold (4)
FC Skanderborg (3)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:55
Ry Fodbold (3)
Galten FS (4)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
FC Skanderborg
Stilling IF
U10 Drenge B1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 12
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:10
Galten FS (3)
FC Skanderborg (1)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:10
FC Skanderborg (3)
FC Skanderborg (2)
U6 Drenge (2018) 3:3 - søndag d. 26. maj Pulje 48
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FC Skanderborg
Låsby B
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
FC Skanderborg
Randers Freja
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 407
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
FC Skanderborg
Vejle B
U14 Piger Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 934
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:15
FC Skanderborg
Aale UI
Kvinde C2 (+15) 7:7 - Forår 2024 Pulje 314
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
FC Skanderborg (S2/276)
Horsens Freja (JS/256)
Gjensidige Kvindepokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
FC Skanderborg
Grenaa IF
U10 Drenge A1 (14) 5:5 - Forår 2024 Pulje 24
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:15
FC Skanderborg
Virklund B
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 336
|