Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
18:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:15
BK Avarta (1)
Grantoften IF (M)
8:8 Herresenior Pokal 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Islev BK
Albertslund IF (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
BK Avarta
Glostrup
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
BK Avarta
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
BK Avarta
Orient GI
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
BK Vest, Rødovre
Liria FK
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
BK Avarta
IF Hjorten
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
BK Avarta
Vallensbæk IF
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
BK Avarta
Oversidder
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:15
BK Avarta
BFC Lundegården
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
BK Avarta
Glostrup
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
BK Avarta
Holbæk B&I
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BK Avarta (1)
Albertslund BS 72
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
BK Avarta
Albertslund BS 72
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
BK Avarta
Taastrup FC
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
BK Avarta
Farum BK
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
BK Avarta
Nivå-Kokkedal FK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
BK Avarta
Ballerup BK
Serie 4B - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Islev BK
IF Hjorten
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
BK Avarta
Sædder IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
BK Avarta (1)
Albertslund IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Islev BK
LSF (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BK Avarta
Oversidder
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BK Avarta
Albertslund IF
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BK Avarta
Albertslund IF
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BK Avarta
Roskilde Boldklub
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
BK Avarta
B. 1973, Herlev
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
BK Avarta
Slangerup & Omegn IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
BK Avarta
Kr. Værløse IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
Brøndby Strand IK
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
BK Avarta
Ejby IF 1968
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
BK Avarta
FC Jonstrup
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Avarta
Hornbæk IF
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
BK Avarta
BSF
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
BK Avarta
FA 2000
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
B. 77, Rødovre
Torslunde-Ishøj IF (1)
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
BK Avarta
Gladsaxe-Hero BK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
BK Avarta (1)
B. 1973, Herlev
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:15
BK Avarta
Herlev IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
BK Avarta
Herstedøster IC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
BK Avarta
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
BK Avarta
BK Friheden
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
B. 77, Rødovre
BSF
Serie 3 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
BK Avarta
Bagsværd BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
BK Avarta (2)
Ejby IF Fodbold
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår U13/U14Lukket pulje
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
BK Avarta
AB
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
BK Avarta
Stenløse BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
BK Avarta
Ishøj IF
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Islev BK
BK Vest, Rødovre
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
BK Avarta
Greve Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:15
BK Avarta
Herstedøster IC
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Islev BK
Taastrup FC
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Avarta
Oversidder
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
BK Avarta
Ølstykke FC
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
BK Avarta
Farum BK
U16 Drenge 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
Glostrup
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
BK Avarta
Solrød FC
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
BK Avarta
Fredensborg BI
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
BK Avarta
BSF (2)
Serie 5 - Forår Pulje 4
|