Avedøre Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
577693
on29-05 2024
18:30 8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
29. maj
18:30
Rosenhøj BK
Slagslunde-Ganløse IF
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
979555
fr31-05 2024
18:00 8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
Oversidder
31. maj
18:00
Avedøre IF
Oversidder
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
603687
fr31-05 2024
18:30 Sjællandsserien Pulje 1
31. maj
18:30
Avedøre IF
FC Rudersdal
Sjællandsserien Pulje 1
125909
01-06 2024
11:00 Serie 5 - Forår Pulje 4
01. jun
11:00
Avedøre IF
Hundige BK (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
976658
02-06 2024
14:00 8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
UDS
02. jun
14:00
FC Hvidovre (2)
Jyllinge FC
UDS
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
322832
ma03-06 2024
18:00 Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
03. jun
18:00
Avedøre IF
Herstedøster IC
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
365354
ti04-06 2024
18:00 8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
04. jun
18:00
Rosenhøj BK
Tølløse BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
363874
fr07-06 2024
17:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
07. jun
17:00
Rosenhøj BK
Greve Fodbold
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
328173
fr07-06 2024
18:00 Serie 3 Pulje 4
07. jun
18:00
Avedøre IF
Høje Gladsaxe IF
Serie 3 Pulje 4
603751
fr07-06 2024
18:30 Sjællandsserien Pulje 1
07. jun
18:30
Avedøre IF
Taastrup FC
Sjællandsserien Pulje 1
591029
08-06 2024
10:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
08. jun
10:00
Avedøre IF (1)
BK Friheden
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
592707
08-06 2024
11:15 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
08. jun
11:15
Avedøre IF (2)
Borup IF Fodbold
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
785208
09-06 2024
11:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
09. jun
11:00
Rosenhøj BK
BK Avarta
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
967910
09-06 2024
12:00 8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
09. jun
12:00
FC Hvidovre
FC Fløng
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
612501
09-06 2024
12:00 8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
09. jun
12:00
Avedøre IF
Køge BK
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
322834
ti11-06 2024
18:00 De Seks - 7-mands Pulje 1
11. jun
18:00
Avedøre IF
SIF Oldboys/Girls
De Seks - 7-mands Pulje 1
404463
ti11-06 2024
18:30 8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
11. jun
18:30
Avedøre IF
Kirke Hyllinge IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
199894
on12-06 2024
17:15 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
Oversidder
12. jun
17:15
Rosenhøj BK
Oversidder
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
577703
on12-06 2024
18:30 8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
Oversidder
12. jun
18:30
Rosenhøj BK
Oversidder
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
704752
on12-06 2024
18:30 8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
12. jun
18:30
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
979263
on12-06 2024
19:00 8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
12. jun
19:00
FC Hvidovre (2)
VB 1968
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
128451
on12-06 2024
19:00 Serie 5 - Forår Pulje 4
12. jun
19:00
Avedøre IF
Greve Fodbold
Serie 5 - Forår Pulje 4
980178
to13-06 2024
18:30 8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
13. jun
18:30
Avedøre IF
Albertslund IF (2)
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 3
105389
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:00
Brøndbyernes IF
Avedøre IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
105390
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:00
BK Friheden
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
677519
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Avedøre IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
677742
15-06 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:00
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
881709
15-06 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:00
BK Avarta
Avedøre IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
881710
15-06 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:00
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
981206
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
10:00
BK Friheden (3)
Rosenhøj BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
983212
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
10:00
BK Avarta (2)
Rosenhøj BK (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
842118
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
10:00
BK Friheden (2)
Avedøre IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
842119
15-06 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
10:00
BK Avarta (1)
BK Avarta (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
878136
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
10:20
Rosenhøj BK (2)
BK Friheden (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
878137
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
Oversidder
15. jun
10:20
Oversidder
BK Friheden (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
985566
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
10:20
Avedøre IF (1)
Avedøre IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
985580
15-06 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
Oversidder
15. jun
10:20
Oversidder
BK Friheden (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
881711
15-06 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:20
Avedøre IF (2)
Rebæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
881712
15-06 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:20
Vallensbæk IF
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
677748
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:20
Vindinge IF
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
677749
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:20
Veksø IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
105391
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
AB
15. jun
10:20
Albertslund IF
AB
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
303062
15-06 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
Oversidder
15. jun
10:20
Oversidder
Brøndbyernes IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
303063
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Albertslund IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
422408
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:40
Avedøre IF
BK Friheden
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
677774
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:40
Brøndbyernes IF
Vindinge IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
677775
15-06 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
10:40
Avedøre IF
Albertslund IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
881713
15-06 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:40
Avedøre IF (1)
Rebæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
881714
15-06 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
10:40
Avedøre IF (2)
Rosenhøj BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
985581
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
10:40
Rosenhøj BK (3)
Avedøre IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
985582
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
10:40
Rosenhøj BK (1)
BK Avarta (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
878138
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
10:40
BK Avarta (3)
Rosenhøj BK (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
878139
15-06 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
10:40
Avedøre IF (3)
BK Avarta (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
879618
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
Oversidder
15. jun
11:00
BK Friheden (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
879619
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
11:00
BK Friheden (2)
BK Avarta (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
985583
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
Oversidder
15. jun
11:00
Avedøre IF (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
985584
15-06 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
11:00
BK Friheden (3)
BK Avarta (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
881715
15-06 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:00
Vallensbæk IF
Avedøre IF (1)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
881716
15-06 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:00
BK Avarta
Avedøre IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
677776
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:00
Herstedøster IC
Veksø IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
677777
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Albertslund IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
422409
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
AB
Oversidder
15. jun
11:00
AB
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
422410
15-06 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:00
Brøndbyernes IF
BK Friheden
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
422411
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
Oversidder
15. jun
11:20
Albertslund IF
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
585690
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:20
Avedøre IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
677778
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:20
Vindinge IF
Veksø IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
677779
15-06 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:20
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
881717
15-06 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:20
Rebæk IF
Rosenhøj BK
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
881718
15-06 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:20
Avedøre IF (1)
Avedøre IF (2)
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
985585
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
Oversidder
15. jun
11:20
Avedøre IF (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
985586
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
11:20
Rosenhøj BK (1)
Rosenhøj BK (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
879641
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
Oversidder
15. jun
11:20
Rosenhøj BK (2)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
879642
15-06 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
11:20
Avedøre IF (3)
BK Avarta (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
985587
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
11:40
BK Avarta (2)
Avedøre IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
985592
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
11:40
Avedøre IF (1)
BK Friheden (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
881719
15-06 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:40
Rebæk IF
Vallensbæk IF
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
881720
15-06 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:40
Rosenhøj BK
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
981177
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
11:40
BK Avarta (1)
BK Friheden (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
981178
15-06 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
11:40
Rosenhøj BK (2)
BK Friheden (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
677780
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:40
Albertslund IF
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
677781
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
11:40
Vindinge IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
585691
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
AB
15. jun
11:40
BK Friheden
AB
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
585692
15-06 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
15. jun
11:40
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
585693
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
AB
15. jun
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
AB
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
585694
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
Oversidder
15. jun
12:00
Oversidder
Avedøre IF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
677782
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Herstedøster IC
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
677783
15-06 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
15. jun
12:00
Veksø IF
Avedøre IF
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
981179
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
15. jun
12:00
BK Avarta (3)
BK Friheden (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
981204
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
Oversidder
15. jun
12:00
Oversidder
Avedøre IF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 30
985593
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
15. jun
12:00
Rosenhøj BK (3)
Avedøre IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
985651
15-06 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
Oversidder
15. jun
12:00
Oversidder
Rosenhøj BK (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 31
157967
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:00
Avedøre IF
Herfølge BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
157968
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Rebæk IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161348
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:00
Herlufsholm GF (2)
Herlufsholm GF (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161349
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:00
Avedøre IF
Herfølge BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
169039
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:00
BK Friheden
Albertslund BS 72
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
169040
16-06 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:00
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
684484
16-06 2024
10:00 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:00
Albertslund IF
Næstved I.F.
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
684485
16-06 2024
10:00 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:00
Ejby IF 1968 (2)
Avedøre IF
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
684486
16-06 2024
10:20 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:20
Solrød FC (1)
Ejby IF 1968 (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
684487
16-06 2024
10:20 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:20
Solrød FC (2)
Albertslund IF
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
169041
16-06 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:20
Orient GI
Vallensbæk IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
169042
16-06 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
Oversidder
16. jun
10:20
Oversidder
BK Friheden
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
161358
16-06 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:20
Vallensbæk IF
Køge BK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161359
16-06 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
Oversidder
16. jun
10:20
Oversidder
Herlufsholm GF (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
157969
16-06 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:25
Holbæk B&I
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158002
16-06 2024
10:25 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:25
Rebæk IF
Avedøre IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161361
16-06 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:40
Herfølge BK
Vallensbæk IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161362
16-06 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:40
Herlufsholm GF (1)
Avedøre IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
169054
16-06 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:40
Brøndbyernes IF
Orient GI
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
169055
16-06 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
10:40
Albertslund BS 72
Avedøre IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
684488
16-06 2024
10:40 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:40
Avedøre IF
Solrød FC (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
684506
16-06 2024
10:40 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:40
Næstved I.F.
Ejby IF 1968 (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158003
16-06 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:50
Herfølge BK
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158004
16-06 2024
10:50 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
10:50
Holbæk B&I
Hørsholm-Usserød IK (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
684507
16-06 2024
11:00 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:00
Ejby IF 1968 (1)
Solrød FC (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
684508
16-06 2024
11:00 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:00
Albertslund IF
Ejby IF 1968 (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
222291
16-06 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
Oversidder
16. jun
11:00
Vallensbæk IF
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
222328
16-06 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
11:00
BK Friheden
Avedøre IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
161805
16-06 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
Oversidder
16. jun
11:00
Køge BK (2)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161806
16-06 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:00
Herlufsholm GF (2)
Avedøre IF
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158005
16-06 2024
11:15 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:15
Rebæk IF
Herfølge BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158006
16-06 2024
11:15 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:15
Avedøre IF
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161809
16-06 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
Oversidder
16. jun
11:20
Vallensbæk IF
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161824
16-06 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:20
Herlufsholm GF (1)
Herfølge BK
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
222329
16-06 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
Oversidder
16. jun
11:20
Orient GI
Oversidder
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
222330
16-06 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
11:20
Albertslund BS 72
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
684530
16-06 2024
11:20 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:20
Solrød FC (1)
Solrød FC (2)
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
685271
16-06 2024
11:20 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:20
Næstved I.F.
Avedøre IF
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
685272
16-06 2024
11:40 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:40
Ejby IF 1968 (2)
Ejby IF 1968 (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
685273
16-06 2024
11:40 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:40
Solrød FC (1)
Albertslund IF
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
222331
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
11:40
Avedøre IF
Vallensbæk IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
171853
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
11:40
Orient GI
BK Friheden
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
161825
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:40
Avedøre IF
Køge BK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161826
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:40
Vallensbæk IF
Herlufsholm GF (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158007
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:40
Bagsværd BK
Hørsholm-Usserød IK (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158714
16-06 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
11:40
Herfølge BK
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161827
16-06 2024
12:00 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
12:00
Herfølge BK
Køge BK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
161828
16-06 2024
12:00 U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
Oversidder
16. jun
12:00
Oversidder
Herlufsholm GF (1)
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
171854
16-06 2024
12:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
16. jun
12:00
Brøndbyernes IF
Vallensbæk IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
171875
16-06 2024
12:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
Oversidder
16. jun
12:00
Oversidder
Albertslund BS 72
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 5
685274
16-06 2024
12:00 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
12:00
Avedøre IF
Ejby IF 1968 (1)
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
685275
16-06 2024
12:00 U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
12:00
Solrød FC (2)
Næstved I.F.
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158716
16-06 2024
12:05 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
12:05
Bagsværd BK
Rebæk IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
158717
16-06 2024
12:05 U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
16. jun
12:05
Hørsholm-Usserød IK (1)
Avedøre IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 1
785105
on19-06 2024
17:30 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
19. jun
17:30
Rosenhøj BK
Vallensbæk IF
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
340609
on19-06 2024
18:00 Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
AIF
19. jun
18:00
Avedøre IF
AIF
Træningskamp 55+ 8-mands Pulje 1
398737
22-06 2024
11:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
22. jun
11:00
Rosenhøj BK
Farum BK
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
340610
ti25-06 2024
18:00 De Seks - 7-mands Pulje 1
25. jun
18:00
Avedøre IF (7)
Lejerbo BK 2 (1)
De Seks - 7-mands Pulje 1

Log ind