Nørrebroparken

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
121814
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
21. apr
10:00
Nørrebro United 5
Valby 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
191483
21-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
21. apr
10:00
Nørrebro United 6
Fix 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
403835
21-04 2024
11:30 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
2013 Brasilien
21. apr
11:30
Nørrebro United
2013 Brasilien
Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
238921
21-04 2024
13:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
UHT
21. apr
13:00
Nørrebro United
Fremad Valby 2
UHT
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
977909
ti23-04 2024
20:15 Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
23. apr
20:15
Nørrebro United 4
Borghaven IF (3)
Hovedstads 7’er pokalen Kvinder P1
285367
fr26-04 2024
18:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
26. apr
18:30
Nørrebro United (1)
Gentofte FK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
285368
fr26-04 2024
18:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
Fix
26. apr
18:30
Nørrebro United (2)
Fix
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
307904
27-04 2024
10:00 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
27. apr
10:00
Nørrebro United 3
Fix 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
135682
27-04 2024
10:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
27. apr
10:00
Nørrebro United
Ørestad IF
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
862105
27-04 2024
11:30 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
27. apr
11:30
Nørrebro United 1
Fremad Valby 1
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
121880
27-04 2024
13:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
27. apr
13:00
Nørrebro United 7
Vanløse 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
462153
27-04 2024
13:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. apr
13:00
Nørrebro United 6
HB 4
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
130152
27-04 2024
14:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
27. apr
14:30
Nørrebro United 7
FC Ryparken 6
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
255806
27-04 2024
14:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
27. apr
14:30
Nørrebro United 5
Union 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
238935
27-04 2024
16:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
27. apr
16:00
Nørrebro United 2
Volvox
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
238998
27-04 2024
16:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
27. apr
16:00
Nørrebro United 3
Union 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
843560
28-04 2024
10:00 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
NBU/Skjold stævne begge baner kl. 10-16
28. apr
10:00
Nørrebro United
NBU/Skjold stævne begge baner kl. 10-16
Træningskamp U11 Drenge Pulje 1
136838
28-04 2024
14:30 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
KB
28. apr
14:30
Nørrebro United
KB
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
336265
28-04 2024
16:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
28. apr
16:00
Nørrebro United 2
FC Udfordringen
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
336317
28-04 2024
16:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
28. apr
16:00
Nørrebro FF 2
Sundby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
336395
28-04 2024
16:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
28. apr
16:00
Nørrebro United 4
FC Culpa 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
285374
fr03-05 2024
18:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
03. maj
18:30
Nørrebro United (2)
Vanløse
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
121881
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
04. maj
10:00
Nørrebro United 5
Hellas 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
191495
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
04. maj
10:00
Nørrebro United 6
Skovshoved IF 3
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
585362
04-05 2024
11:30 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
04. maj
11:30
Nørrebro United 4
Fremad Amager 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
238940
04-05 2024
13:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
04. maj
13:00
Nørrebro United
Fremad Amager
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
336182
04-05 2024
13:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
04. maj
13:00
Nørrebro United
Dragør
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
283259
04-05 2024
14:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
04. maj
14:30
Nørrebro United 6
Skjold 17
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
462117
04-05 2024
14:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
04. maj
14:30
Nørrebro United 5
Tårnby FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
336335
04-05 2024
16:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
04. maj
16:00
Nørrebro United 3
FC Soccersisters
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
250370
04-05 2024
16:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
Oversidder
04. maj
16:00
Nørrebro United 4
Oversidder
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
501563
05-05 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:00
CIK 2
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501565
05-05 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:00
Brønshøj BK 3
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
502618
05-05 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:00
AB Tårnby 3
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502620
05-05 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:00
GVI 4
Fremad Amager 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
501574
05-05 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:00
Rødovre 4
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501575
05-05 2024
10:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:00
B 1908 3
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
982636
05-05 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:00
Nørrebro United (3)
Nørrebro United (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
982637
05-05 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:00
B 1903
Brønshøj BK (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
498686
05-05 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
05. maj
10:00
Brønshøj BK (2)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498693
05-05 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
05. maj
10:00
Fremad Valby (1)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
493581
05-05 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:00
Hellas
Fremad Valby (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493584
05-05 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:00
Hvidovre IF (1)
Sundby Bk.
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
498646
05-05 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:00
Hekla
FC Damsø
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498647
05-05 2024
10:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:00
Husum Bk
Nørrebro United (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498651
05-05 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:15
Hekla
Vestia
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498653
05-05 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:15
Nørrebro United (2)
B 1908
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
493586
05-05 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:15
Hellas
JIF Hakoah
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493587
05-05 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
05. maj
10:15
Sundby Bk.
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
498696
05-05 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:15
Brønshøj BK (2)
Hvidovre IF (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498700
05-05 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
Oversidder
05. maj
10:15
Oversidder
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
982638
05-05 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:15
Nørrebro United (3)
FA 2000 (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
982639
05-05 2024
10:15 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:15
Brønshøj BK (1)
Dragør BK
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
501576
05-05 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:15
Rødovre 4
GVI 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501577
05-05 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:15
AB Tårnby 2
Skjold 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
502622
05-05 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:15
AB Tårnby 3
Frem 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502624
05-05 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:15
Fremad Amager 2
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
501567
05-05 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:15
CIK 2
FB 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501568
05-05 2024
10:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:15
Dragør BK 3
Frem 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501569
05-05 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:30
FB 3
Brønshøj BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501570
05-05 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:30
Frem 2
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
502626
05-05 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:30
Frem 3
GVI 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502627
05-05 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:30
Hvidovre IF 3
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
501578
05-05 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:30
GVI 3
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501579
05-05 2024
10:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:30
Skjold 4
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
982640
05-05 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:30
FA 2000 (2)
B 1903
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
982641
05-05 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:30
Dragør BK
Nørrebro United (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
498702
05-05 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:30
Hvidovre IF (2)
Fremad Valby (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498703
05-05 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
Oversidder
05. maj
10:30
Oversidder
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
493588
05-05 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:30
JIF Hakoah
Hvidovre IF (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493589
05-05 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
05. maj
10:30
Oversidder
Fremad Valby (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
498655
05-05 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:30
Vestia
Husum Bk
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498656
05-05 2024
10:30 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:30
B 1908
FC Damsø
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498657
05-05 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:45
Husum Bk
Hekla
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498683
05-05 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:45
FC Damsø
Nørrebro United (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
493590
05-05 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:45
Hvidovre IF (1)
Hellas
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493591
05-05 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:45
Fremad Valby (2)
Sundby Bk.
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
498704
05-05 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
10:45
Fremad Valby (1)
Brønshøj BK (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
498705
05-05 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
Oversidder
05. maj
10:45
Oversidder
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
982642
05-05 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:45
B 1903
Nørrebro United (3)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
493566
05-05 2024
10:45 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
10:45
Nørrebro United (1)
Brønshøj BK (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
501580
05-05 2024
10:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:45
B 1908 3
Rødovre 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501581
05-05 2024
10:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:45
B 1903 3
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
502628
05-05 2024
10:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:45
GVI 4
AB Tårnby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502629
05-05 2024
10:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:45
HIK 2
Fremad Amager 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
501571
05-05 2024
10:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:45
Brønshøj BK 3
CIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501572
05-05 2024
10:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
10:45
Nørrebro United 2
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
501573
05-05 2024
11:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:00
FB 3
Frem 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
502630
05-05 2024
11:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
11:00
Frem 3
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
501583
05-05 2024
11:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:00
GVI 3
Skjold 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
493580
05-05 2024
11:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
05. maj
11:00
FA 2000 (2)
Dragør BK
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
498773
05-05 2024
11:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
Oversidder
05. maj
11:00
Hvidovre IF (2)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
493592
05-05 2024
11:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
Oversidder
05. maj
11:00
JIF Hakoah
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
498684
05-05 2024
11:00 U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
05. maj
11:00
Vestia
B 1908
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
503396
05-05 2024
11:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
11:30
Vestia 3
Hvidovre IF 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
503442
05-05 2024
11:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
11:30
Nørrebro United 4
JIF Hakoah
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504616
05-05 2024
11:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
11:30
HIK 3
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504617
05-05 2024
11:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
HB
05. maj
11:30
Rødovre 5
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
502661
05-05 2024
11:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
11:30
B 1908 4
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502662
05-05 2024
11:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
11:30
Fremad Valby 2
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502663
05-05 2024
11:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
11:45
B 1908 4
B 1903 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502666
05-05 2024
11:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
11:45
Brønshøj BK 4
Hekla 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
504621
05-05 2024
11:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
11:45
HIK 3
Vanløse 6
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504622
05-05 2024
11:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
HB
05. maj
11:45
HB
Vanløse 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
503649
05-05 2024
11:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
11:45
Vestia 3
Hellas 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504494
05-05 2024
11:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
11:45
JIF Hakoah
Hekla 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504499
05-05 2024
12:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:00
Hellas 3
Nørrebro United 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504505
05-05 2024
12:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:00
Hekla 3
Hvidovre IF 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504623
05-05 2024
12:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:00
Vanløse 6
Rødovre 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504624
05-05 2024
12:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:00
Vanløse 4
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
502667
05-05 2024
12:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
12:00
B 1903 4
Fremad Valby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502668
05-05 2024
12:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
12:00
Hekla 2
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502677
05-05 2024
12:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
12:15
Fremad Valby 2
B 1908 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
502678
05-05 2024
12:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
12:15
Nørrebro United 3
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
504625
05-05 2024
12:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:15
Rødovre 5
HIK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504626
05-05 2024
12:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
HB
05. maj
12:15
Bispebjerg Bk.
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504610
05-05 2024
12:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:15
Nørrebro United 4
Vestia 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504614
05-05 2024
12:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:15
Hvidovre IF 4
JIF Hakoah
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504615
05-05 2024
12:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:30
Hellas 3
Hekla 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504627
05-05 2024
12:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
12:30
Vanløse 6
Vanløse 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
502679
05-05 2024
12:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
12:30
B 1903 4
Hekla 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
504803
05-05 2024
13:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
13:00
Fremad Valby 3
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
504975
05-05 2024
13:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
13:00
Østerbro IF
Fremad Amager 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505437
05-05 2024
13:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:00
Stefan
Vestia 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505438
05-05 2024
13:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:00
Fix 3
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505447
05-05 2024
13:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:00
Husum Bk 2
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505448
05-05 2024
13:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:00
KB 10
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505449
05-05 2024
13:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:15
Husum Bk 2
Sundby Bk. 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505450
05-05 2024
13:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:15
Vanløse 5
Kastrup 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505439
05-05 2024
13:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:15
Stefan
Ørestad IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505440
05-05 2024
13:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:15
Hvidovre IF 5
Jægersborg BK
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505054
05-05 2024
13:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
13:15
Fremad Valby 3
Tårnby FF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505055
05-05 2024
13:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
13:15
Fremad Amager 3
Ørestad IF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505056
05-05 2024
13:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
13:30
Tårnby FF 2
Østerbro IF
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505057
05-05 2024
13:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
13:30
Ørestad IF 2
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505441
05-05 2024
13:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:30
Ørestad IF 3
Fix 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505442
05-05 2024
13:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:30
Jægersborg BK
Vestia 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505451
05-05 2024
13:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:30
Sundby Bk. 3
KB 10
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505452
05-05 2024
13:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:30
Kastrup 3
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505453
05-05 2024
13:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:45
KB 10
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505454
05-05 2024
13:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:45
Union
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505443
05-05 2024
13:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:45
Fix 3
Stefan
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505444
05-05 2024
13:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
13:45
Vestia 2
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505058
05-05 2024
13:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
13:45
Østerbro IF
Fremad Valby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505059
05-05 2024
13:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
13:45
Husum Bk 1
Fremad Amager 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505060
05-05 2024
14:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
05. maj
14:00
Tårnby FF 2
Ørestad IF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
505445
05-05 2024
14:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
14:00
Ørestad IF 3
Jægersborg BK
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505455
05-05 2024
14:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
14:00
Sundby Bk. 3
Kastrup 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505456
05-05 2024
14:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
14:30
KB 11
Vestia 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505457
05-05 2024
14:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
14:30
KFUM
Nørrebro United 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505458
05-05 2024
14:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
14:45
KB 11
Pioneren
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505459
05-05 2024
14:45 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
14:45
Nørrebro United 5
Fix 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505460
05-05 2024
15:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
15:00
Pioneren
KFUM
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505461
05-05 2024
15:00 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
15:00
Fix 4
Vestia 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505462
05-05 2024
15:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
15:15
KFUM
KB 11
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505464
05-05 2024
15:15 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
15:15
Vestia 4
Nørrebro United 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
505465
05-05 2024
15:30 U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
05. maj
15:30
Pioneren
Fix 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
238950
on08-05 2024
20:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
08. maj
20:00
Nørrebro United
FA 2000 2
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
285384
fr10-05 2024
18:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
FB
10. maj
18:30
Nørrebro United (1)
FB
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
251591
11-05 2024
11:30 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
11. maj
11:30
Nørrebro United 4
B.93 3
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
336405
11-05 2024
11:30 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
11. maj
11:30
Nørrebro United 4
FC Damsø
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
336276
11-05 2024
13:00 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
11. maj
13:00
Nørrebro United 2
Østerbro IF
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
132176
11-05 2024
14:30 Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
11. maj
14:30
Nørrebro United 7
Østerbro IF 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
283268
11-05 2024
14:30 Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
11. maj
14:30
Nørrebro United 6
B.93 7
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
136915
12-05 2024
10:00 U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
12. maj
10:00
Nørrebro United
Hekla
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
307914
12-05 2024
11:30 U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
12. maj
11:30
Nørrebro United 3
Østerbro IF 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
862145
12-05 2024
13:00 U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
12. maj
13:00
Nørrebro United 1
Brønshøj BK
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
135732
12-05 2024
13:00 U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
KB
12. maj
13:00
Nørrebro United
KB
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
190977
12-05 2024
14:30 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
12. maj
14:30
Nørrebro United 7
Nørrebro United 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
462158
12-05 2024
16:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
12. maj
16:00
Nørrebro United 6
KFB 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
285388
fr17-05 2024
18:30 M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
HIK
17. maj
18:30
Nørrebro United (2)
HIK
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
190978
18-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
18. maj
10:00
Nørrebro United 5
B 1908
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
191527
18-05 2024
10:00 U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
18. maj
10:00
Nørrebro United 6
Husum Bk 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
586500
18-05 2024
11:30 U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
18. maj
11:30
Nørrebro United 4
BK Rødovre
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
238954
18-05 2024
13:00 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. maj
13:00
Nørrebro United 2
FA 2000 3
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
336345
18-05 2024
13:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. maj
13:00
Nørrebro United 3
FA 2000 (1)
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
336192
18-05 2024
14:30 Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. maj
14:30
Nørrebro United
Vanløse
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
239014
18-05 2024
14:30 Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
KB
18. maj
14:30
Nørrebro United 3
KB
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
255843
18-05 2024
16:00 Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
18. maj
16:00
Nørrebro United 5
HB 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
462127
18-05 2024
16:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
18. maj
16:00
Nørrebro United 5
Borghaven IF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
462164
19-05 2024
13:00 Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
19. maj
13:00
Nørrebro United 6
Sydhavn FF
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
336344
19-05 2024
16:00 Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
19. maj
16:00
Nørrebro FF 2
AB Tårnby 2
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1

Log ind