Mimersparken

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
962046
21-04 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
Oversidder
21. apr
10:00
Nørrebro United 4
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
401877
21-04 2024
10:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
Oversidder
21. apr
10:00
Nørrebro United 2
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
705442
21-04 2024
12:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
3
-
6
21. apr
12:00
Nørrebro United 2
3
B 1903 3
6
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
151439
21-04 2024
14:00 U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
0
-
3
21. apr
14:00
Nørrebro United 2
0
Hvidovre IF 4
3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
402045
27-04 2024
10:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
27. apr
10:00
Nørrebro United 2
Hvidovre IF
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
137018
27-04 2024
10:00 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
27. apr
10:00
Nørrebro United
Skjold
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
767290
27-04 2024
11:15 U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
27. apr
11:15
Nørrebro United
Hellas
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
954122
27-04 2024
11:15 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
27. apr
11:15
Nørrebro United 5
Fremad Amager 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
958007
27-04 2024
12:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
27. apr
12:30
Nørrebro United 2
Fremad Valby 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
960811
27-04 2024
12:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
27. apr
12:30
Nørrebro United 3
FB 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
917285
27-04 2024
13:45 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
27. apr
13:45
Nørrebro United 2
Brønshøj BK 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
330705
27-04 2024
13:45 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
27. apr
13:45
Nørrebro United 4
HIK 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
493464
27-04 2024
15:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
27. apr
15:00
Nørrebro United 1
FB 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
756976
27-04 2024
15:00 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
27. apr
15:00
Nørrebro United 3
Stefan 1
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
749045
28-04 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår P1
28. apr
10:00
Nørrebro United
B.93 3
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
763032
28-04 2024
12:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
28. apr
12:00
Nørrebro United
FC Damsø
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
361857
28-04 2024
14:00 Serie 1, P1 23/24 P1
28. apr
14:00
Nørrebro FF
Rødovre
Serie 1, P1 23/24 P1
513825
on01-05 2024
20:00 Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
01. maj
20:00
Nørrebro FF
Dragør Bk.
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
683170
fr03-05 2024
18:00 U16 Drenge M (08) Forår Mester
03. maj
18:00
Nørrebro United
Hellas
U16 Drenge M (08) Forår Mester
971144
04-05 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
Oversidder
04. maj
10:00
Nørrebro United 4
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
976256
04-05 2024
10:00 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
04. maj
10:00
Nørrebro United
Hellas
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
705541
04-05 2024
12:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
04. maj
12:00
Nørrebro United 2
Jægersborg BK
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
696301
04-05 2024
14:00 U15 Drenge 1 (09) Forår P1
04. maj
14:00
Nørrebro United
Vanløse 2
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
244839
04-05 2024
16:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
04. maj
16:00
Nørrebro United
SC Amager
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
144539
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:00
B 1908 1
B.93 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144540
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:00
FB 1
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130664
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:00
B.93 3
FB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130665
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:00
Hvidovre IF 1
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144411
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:00
Fremad Valby 1
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144531
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:00
GVI 1
Sundby Bk. 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130559
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:00
KB 7
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130560
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:00
Ørestad IF 1
Dragør BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130568
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:00
B.93 2
Fix 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130569
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:00
B 1903 1
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130655
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:00
Dragør BK 2
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130656
05-05 2024
10:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:00
Kastrup 1
B 1903 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130657
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:15
Dragør BK 2
KB 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130658
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:15
B 1903 2
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130570
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:15
B.93 2
Vanløse 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130571
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
Oversidder
05. maj
10:15
GVI 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130561
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:15
KB 7
Brønshøj BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130562
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:15
Dragør BK 1
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
144532
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:15
Fremad Valby 1
Frem 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144533
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:15
Sundby Bk. 2
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130666
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:15
B.93 3
Hellas 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130667
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
Oversidder
05. maj
10:15
Brønshøj BK 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144541
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:15
B 1908 1
Fremad Amager 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144542
05-05 2024
10:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
Oversidder
05. maj
10:15
KB 4
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144543
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:30
Fremad Amager 1
FB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144544
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
Oversidder
05. maj
10:30
Oversidder
B.93 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130668
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:30
Hellas 1
Hvidovre IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130669
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
Oversidder
05. maj
10:30
Oversidder
FB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144534
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:30
Frem 1
GVI 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144535
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:30
KB 9
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130563
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:30
Brønshøj BK 1
Ørestad IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130564
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:30
Skjold 2
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130572
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:30
Vanløse 2
B 1903 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130573
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
Oversidder
05. maj
10:30
Oversidder
Fix 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130659
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:30
KB 3
Kastrup 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130660
05-05 2024
10:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:30
KB 8
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130661
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:45
Kastrup 1
Dragør BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130662
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:45
FA 2000 3
B 1903 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130574
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:45
B 1903 1
B.93 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130575
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:45
Fix 1
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130565
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:45
Ørestad IF 1
KB 7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130566
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
10:45
KB 2
Dragør BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
144536
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:45
GVI 1
Fremad Valby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144537
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:45
CIK 1
Sundby Bk. 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130674
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:45
Hvidovre IF 1
B.93 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
130675
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
10:45
FB 2
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144545
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:45
FB 1
B 1908 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144546
05-05 2024
10:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
10:45
B.93 4
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
144547
05-05 2024
11:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
Oversidder
05. maj
11:00
Fremad Amager 1
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130744
05-05 2024
11:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
Oversidder
05. maj
11:00
Hellas 1
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
144538
05-05 2024
11:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
05. maj
11:00
Frem 1
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
130567
05-05 2024
11:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
05. maj
11:00
Brønshøj BK 1
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130576
05-05 2024
11:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
Oversidder
05. maj
11:00
Vanløse 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
130663
05-05 2024
11:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
05. maj
11:00
KB 3
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
534428
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:30
FA 2000 1
Skovshoved IF
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534429
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:30
Hekla 1
Hellas 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
506082
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
11:30
Rødovre 2
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506083
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
11:30
KB 6
FA 2000 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506095
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
11:30
Tårnby FF 1
B.93 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506096
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
11:30
KB 1
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
534272
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:30
B 1908 2
Vanløse 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534273
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:30
Fix 2
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534369
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:30
Sundby Bk. 1
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534370
05-05 2024
11:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:30
KB 5
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534371
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:45
Sundby Bk. 1
Rødovre 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534372
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:45
B.93 5
Rødovre 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534276
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:45
B 1908 2
Vestia 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534277
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:45
Kastrup 2
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
506097
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
11:45
Tårnby FF 1
Vanløse 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506098
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
11:45
Skjold 1
Skjold
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506084
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
11:45
Rødovre 2
Nørrebro United 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506085
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
11:45
FA 2000 2
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
534430
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
11:45
FA 2000 1
HIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534431
05-05 2024
11:45 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
Oversidder
05. maj
11:45
Hellas 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534432
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:00
HIK 1
Hekla 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534433
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
Oversidder
05. maj
12:00
Oversidder
Skovshoved IF
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
506086
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:00
Nørrebro United 1
KB 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506087
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:00
B.93 6
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506101
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:00
Vanløse 1
KB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506103
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:00
Skjold
B.93 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
534278
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:00
Vestia 1
Fix 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534314
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:00
Skjold 3
Vanløse 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534373
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:00
Rødovre 3
KB 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534374
05-05 2024
12:00 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:00
Rødovre 1
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534375
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:15
KB 5
Sundby Bk. 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534376
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:15
Hvidovre IF 2
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534315
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:15
Fix 2
B 1908 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534362
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:15
Vanløse 3
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
506104
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:15
KB 1
Tårnby FF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506105
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:15
B.93 1
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506092
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:15
KB 6
Rødovre 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506093
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:15
AB Tårnby 1
FA 2000 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
534434
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:15
Hekla 1
FA 2000 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534435
05-05 2024
12:15 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:15
Skovshoved IF
Hellas 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534436
05-05 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
Oversidder
05. maj
12:30
HIK 1
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
506094
05-05 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:30
Nørrebro United 1
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
506106
05-05 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
05. maj
12:30
Vanløse 1
Skjold
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
534363
05-05 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:30
Vestia 1
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
534427
05-05 2024
12:30 U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
05. maj
12:30
Rødovre 3
Rødovre 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
193985
05-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
05. maj
14:00
Nørrebro FF 2
Amager FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
664587
05-05 2024
16:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
05. maj
16:00
Nørrebro United
B 1908 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
410936
to09-05 2024
14:00 Serie 1, P1 23/24 P1
09. maj
14:00
Nørrebro FF
ØKF
Serie 1, P1 23/24 P1
402072
11-05 2024
10:00 U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
11. maj
10:00
Nørrebro United 2
Sundby Bk.
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
744783
11-05 2024
10:00 U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
11. maj
10:00
Nørrebro United 1
GVI 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
330895
11-05 2024
11:15 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
11. maj
11:15
Nørrebro United 4
B.93 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
301769
11-05 2024
11:15 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
11. maj
11:15
Nørrebro United 5
B 1908 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4B
767305
11-05 2024
12:30 U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
11. maj
12:30
Nørrebro United
Hekla
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
960860
11-05 2024
12:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
11. maj
12:30
Nørrebro United 3
B 1908 4
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
213065
11-05 2024
16:00 Serie 4, P2/9 Forår P2
11. maj
16:00
Nørrebro United 2
Skjold 16
Serie 4, P2/9 Forår P2
763041
fr17-05 2024
18:00 U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
17. maj
18:00
Nørrebro United
B 1908 2
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
696307
18-05 2024
10:00 U15 Drenge 1 (09) Forår P1
18. maj
10:00
Nørrebro United
Husum Bk
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
705560
18-05 2024
12:00 U15 Drenge 3 (09) Forår P3
18. maj
12:00
Nørrebro United 2
HIK 4
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
247192
18-05 2024
14:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
18. maj
14:00
Nørrebro United
CBS Sport
Serie 2, P1 23/24 Pulje 1
673199
18-05 2024
16:00 U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
18. maj
16:00
Nørrebro United
FA 2000 2
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
958023
19-05 2024
10:00 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
19. maj
10:00
Nørrebro United 2
FA 2000 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
352526
19-05 2024
10:00 U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
19. maj
10:00
Nørrebro United 4
HB 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
996133
19-05 2024
11:15 U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
HIK
19. maj
11:15
Nørrebro United
HIK
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
771642
19-05 2024
11:15 U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
19. maj
11:15
Nørrebro United 3
Husum Bk 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
971170
19-05 2024
12:30 U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
19. maj
12:30
Nørrebro United 4
Brønshøj/Fix 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
137338
19-05 2024
12:30 U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
HIK
19. maj
12:30
Nørrebro United
HIK
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
209802
19-05 2024
14:00 Serie 3, P2/5 Forår P2
19. maj
14:00
Nørrebro FF 2
Østerbro IF 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
183622
19-05 2024
16:00 U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
19. maj
16:00
Nørrebro United 2
GVI 3
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
780152
ma20-05 2024
14:00 U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
20. maj
14:00
Nørrebro United
FB/Hellas 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1

Log ind