Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. maj
18:15
Skjold 2
Jægersborg BK
UHT
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:30
Skjold 7
Fremad Valby 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. maj
20:45
Skjold 5
Copenhagen Foxes
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:15
Skjold 3
Pan Fodbold
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:30
Skjold 2
FB 9
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:45
Skjold 11
Nørrebro United 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
HB 12
Oversidder
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Skjold 16
Frem 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:15
Skjold 12
B.93 4
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
20. maj
19:30
Skjold 22
FC Ryparken 7
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:15
Skjold 23
HB 15
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:30
Skjold 15
FA 2000 11
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:45
Skjold 17
Frem 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:15
Skjold 18
FB 19
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:30
Skjold 8
HB 6
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
24. maj
20:45
Skjold 6
HB 5
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Skjold 10
Skjold 13
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Skjold
Amager FF
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:45
Skjold 8
FB 14
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:15
Skjold
FB
Kvinde Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Skjold 22
Frem 9
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:45
Skjold 12
Skjold 9
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:15
Skjold 3
Sønderbro Fight 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:30
Skjold 15
Arctos
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:45
Skjold 17
FC Afveje
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:15
Skjold 18
Fremad Valby 8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:30
Skjold 8
Skjold 7
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
20:45
Skjold 13
HB 8
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:15
Skjold 6
Skjold 14
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P6
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Skjold 10
FC Breeze
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:45
Skjold
Skjold 5
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
HB 12
B.93 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Skjold 4
Hekla
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:15
Skjold 2
Frederiksberg Rangers
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:30
Skjold 21
FC Ryparken 8
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|