Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23. maj
19:15
Hellas (2)
Brønshøj BK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
Hellas
Copenfalster FF
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hellas 3
Valby 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hellas 3
HIK 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hellas 2
Hekla 2
U14 Drenge 3 (10) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Hellas
FC Damsø
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B 1903 3
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
JIF Hakoah
Hellas 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B 1903 2
Hellas 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
FB 1
KB 5
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
B 1903 2
Ørestad IF 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
KB 5
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
B 1903 3
Nørrebro United 6
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:25
Hellas 2
FA 2000 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Nørrebro United 6
JIF Hakoah
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
FA 2000 5
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Ørestad IF 2
FB 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:50
Oversidder
Hellas 1
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
FB 1
B 1903 2
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Hellas 1
KB 5
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
JIF Hakoah
B 1903 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:15
Oversidder
Hellas 2
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Nørrebro United 6
FA 2000 5
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:40
Ørestad IF 2
Oversidder
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Bk. Hellas
Jægersborg Bk.
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Hellas
FB 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
B 1903 4
GVI 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
Hellas 3
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:55
B 1903 4
HIK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:55
B.93 6
Bispebjerg Bk.
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
HIK 4
Hellas 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:20
Bispebjerg Bk.
GVI 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:45
Hellas 3
B 1903 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:45
GVI 4
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:10
HIK 4
Bispebjerg Bk.
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Hellas (2)
Skovshoved IF
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hellas
Tårnby FF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Hellas
Hekla 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Hellas
Brønshøj BK
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:15
Hellas (2)
Union
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hellas
Fremad Valby
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hellas 1
KB 5
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hellas 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hellas
Oversidder
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hellas
Tårnby FF
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Hellas 3
KB
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Nørrebro United 3
Fremad Valby
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Oversidder
Nørrebro United 3
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Oversidder
GVI 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Hellas 3
B 1903 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:25
Fremad Valby
Frem 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
B 1903 3
Nørrebro United 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Frem 2
KB
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
Nørrebro United 3
Hellas 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:50
GVI 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Hellas 2
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Oversidder
Oversidder
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
KB
Fremad Valby
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:15
Nørrebro United 3
Hellas 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
B 1903 3
Frem 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:40
Nørrebro United 3
GVI 2
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hellas 2
Dragør BK 3
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hellas
HB 3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hellas
Oversidder
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Hellas
Fremad Valby
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Hellas
B 1903 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:15
Hellas
Sundby Bk.
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:00
Hellas 2
Nørrebro United 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Bk. Hellas
IF Føroyar
Serie 1, P1 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:15
Hellas
Føroyar
M+45 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hellas
B 1903 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hellas 3
Nørrebro United 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Hellas 2
Fremad Valby 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hellas
Union
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hellas
Brønshøj BK
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hellas 2
Skjold 7
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hellas
B 1903 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Hellas
Brønshøj / Fix 2
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Oversidder
Brønshøj BK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Oversidder
Hellas 3
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:25
Brønshøj BK 4
FB 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
Hellas 3
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:50
FB 6
B.93 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
Oversidder
Oversidder
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:15
B.93 6
Brønshøj BK 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:40
Hellas 3
FB 6
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Hellas
KB 2
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
10. jun
18:30
Hellas
Fremad Amager 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:15
Hellas (2)
HB
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Hellas (2)
Gentofte FK
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hellas
Dragør BK
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Hellas 3
Nørrebro United 7
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Hellas
Hellas (2)
M+50 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Hellas
B 1908 2
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
|