Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
19:00
B. Frem
ØUB
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
B. Frem
Oversidder
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
B. Frem
ØUB
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
B. Frem
Eskilstrup
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
B. Frem
LUIF
HS3 11:11 Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
B. Frem
Nykøbing FC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
B. Frem
NAB
M+40 Veteran 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
B. Frem
Oversidder
M+32 (Oldboys) 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
B. Frem
Oversidder
M+50 Veteran Master 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:00
B. Frem
DMI
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
B. Frem
SIF
HS 8:8 Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:45
B. Frem
NAB
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
B. Frem
Vordingborg IF
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
B. Frem
TGB
M+40 Veteran 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
B. Frem
Nykøbing FC
Oldies but Goldies +60 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
B. Frem
Nykøbing FC
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
B. Frem
Nykøbing FC
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
B. Frem
SIF
M+32 (Oldboys) 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
B. Frem
FC Nakskov
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
B. Frem
MB
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
B. Frem
Horslunde
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
B. Frem
Oversidder
Oldies but Goldies +60 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
17:00
B. Frem
MB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
B. Frem
Faxe BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
B. Frem
Eskilstrup
HS3 11:11 Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
B. Frem
Eskilstrup
M+50 Veteran Master 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
B. Frem
Ørslev GIF (V)
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
B. Frem
Væggerløse
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
B. Frem
Væggerløse
M+40 Veteran 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
B. Frem
Radsted
HS 8:8 Forår 2024 Pulje 2
|