Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
10:30
AB
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
AB (2)
Albertslund IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
13:00
AB
Fredensborg BI
UHT
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
AB
Brødeskov IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
AB (2)
Værløse BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
AB
BFC Lundegården
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:15
AB
VTF (Vejby/Tisvilde)
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:30
AB
Kr. Værløse IF (3)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
AB 2
K.B. 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
AB
Strandgårdsparkens Boldklub
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
AB
Herlev IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
AB (1)
FC Holte
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
AB
Ølstykke FC
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
AB
Holbæk B&I
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
AB 2
Hvidovre IF 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
AB
Roskilde
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
AB
Holbæk B&I
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:30
AB
Roskilde
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
AB
Gilleleje FK
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
AB
Gladsaxe-Hero BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
AB
Hornbæk IF
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
AB
Vanløse
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
AB
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
AB
Hareskov IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
AB
Ejby IF 1968
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:30
AB
FC Galaksi
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:45
AB
Hvidovre IF
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
AB
B. 1973, Herlev
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
AB
Vallensbæk IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
AB
B. 82, Virum
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
AB
Ølstykke FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:00
AB
Slangerup & Omegn IF
Serie 4B - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
AB
AC Amager Academy
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
AB (1)
Bagsværd BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
AB
Virum-Sorgenfri
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
AB
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
AB
B.93
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
AB
Bagsværd BK
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
AB
KFUM BK, Roskilde
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:30
AB
B.93
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
AB
FB
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
AB
Hvidovre IF
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
AB
Måløv BK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. jun
19:00
AB
Hvidovre IF
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|