Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. maj
17:30
Aarslev BK
Korup-Ubberud Ungdom
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Aarslev BK
B 1909
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Aarslev BK
Strib/Båring
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:15
Aarslev BK
Båring/Nr Aaby
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Næsby BK
Aarslev BK
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 25/5 I Årslev BK - 2 baner - 2*10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Korup-Ubberud Ungdom
Holluf Pile/Fraugde
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 25/5 I Årslev BK - 2 baner - 2*10 min
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
Aarslev BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ryslinge BK (1)
Aarslev BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Aarslev BK
Næsby BK
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:12
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
Ryslinge BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:12
Nyborg G & IF
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:24
Aarslev BK (2)
Ryslinge BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:24
Aarslev BK (1)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Korup-Ubberud Ungdom
Næsby BK
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 25/5 I Årslev BK - 2 baner - 2*10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Aarslev BK
Holluf Pile/Fraugde
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 25/5 I Årslev BK - 2 baner - 2*10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Aarslev BK
Næsby BK
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:36
Ryslinge BK (2)
Nyborg G & IF
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:36
Ryslinge BK (1)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:48
Aarslev BK (1)
Aarslev BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:48
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
Nyborg G & IF
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ryslinge BK (2)
Aarslev BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ryslinge BK (1)
Nyborg G & IF
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Holluf Pile/Fraugde
Næsby BK
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 25/5 I Årslev BK - 2 baner - 2*10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Aarslev BK
Korup-Ubberud Ungdom
U11/12 D dr. (12-13) 8:8 - 25/5 I Årslev BK - 2 baner - 2*10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:12
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
Ryslinge BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:12
Aarslev BK (2)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:24
Aarslev BK (1)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:24
Ryslinge BK (2)
Ryslinge BK (1)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:36
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:36
Nyborg G & IF
Aarslev BK (2)
U6 mix (18) 3:3 - 25/5 I Årslev - 2 baner - 1x10 min
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Aarslev BK
Marstal IF
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Aarslev BK
Nyborg G & IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
Aarslev BK
Oversidder
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Aarslev BK
Egebjerg Fodbold
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Aarslev BK (1)
Oure Fodbold Akademi
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Aarslev BK
Morud IF
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Aarslev BK
B 1909
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:15
Aarslev BK
FC Nordfyn
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:15
Aarslev BK
FC Odense (2)
Kvinde 7:7 Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Aarslev BK
BBB/SB
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aarslev BK
Tåsinge f. B.
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Aarslev BK
BK Stjernen af 1968
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Aarslev BK
Vinding SF
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Aarslev BK
KFUM.s BK
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Årslev BK
Marstal IF
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Aarslev BK
FC BiH Odense
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:45
Aarslev BK
Dalum IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:15
Aarslev BK
Dalum IF (2)
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:30
Aarslev BK
Ringe BK
Kvinde 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Aarslev BK
F16-U12
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:15
Aarslev BK
SfB
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:00
Aarslev BK
Krarup Espe Fodbold
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:15
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:45
Aarslev BK (1)
Tåsinge f. B.
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Aarslev BK
FC Sønderborg
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Aarslev BK
Tranekær/Tullebølle IF
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Aarslev BK
Hovedgård/Søvind
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 728
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Aarslev BK
SfB
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
Aarslev BK
Oversidder
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Aarslev BK
Dalum IF
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Aarslev BK
Ebberup IF
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Aarslev BK
Ringe BK
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
Aarslev BK
Boldklubben Marienlyst (2)
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Aarslev BK
Ringe BK
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:00
Aarslev BK
ØB
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:30
Aarslev BK
Skamby/KRFK
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Aarslev BK
Stenstrup IF
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
Aarslev BK
Vejle B
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
|
|||||||||||||||||||
19. jun
19:00
Aarslev BK
Oure Fodbold Akademi
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
|