Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. maj
18:00
Ribe BK
3
Hviding/ØV
3
U15 Drenge C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 386
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Ribe BK (2)
Næsbjerg RUI
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Ribe BK
Glejbjerg SF (2)
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Ribe BK
HTS
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
Ribe BK
Varde IF (1)
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Ribe BK
Høm/Seem UIF
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Ribe BK
Sønderborg B
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Ribe BK (2)
Tønder SF
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Ribe BK
Esbjerg fB
U11 Drenge A1 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 14
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ribe BK (3)
Bramming B (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ribe BK (2)
Hviding IF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ribe BK
Sønderris SK
U8 Piger (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Bramming B (1)
Høm/Seem UIF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Ribe BK (4)
Ribe BK (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Høm/Seem UIF
Ribe BK (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Ribe BK (3)
Bramming B (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Bramming B (2)
Ribe BK (4)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Hviding IF
Ribe BK (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ribe BK (3)
Hviding IF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Ribe BK (2)
Bramming B (2)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Bramming B (1)
Ribe BK (1)
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:15
Ribe BK (4)
Høm/Seem UIF
U7 Drenge (2017) 3:3 - 26. maj Pulje 25
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Ribe BK
Grindsted GIF
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 397
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Ribe BK
Askov/Malt UI
U8 Drenge B (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 105
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Ribe BK
Tjæreborg IF
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 129
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Ribe BK
Helle FC
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Ribe BK
Vejen SF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Ribe BK
Sønderris SK
U12 Drenge B (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 344
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Ribe BK
Brørup GF
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Ribe BK
Aabenraa BK
HHT
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Ribe BK
GIF Gram
U9 Piger (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 156
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Ribe BK
Tjæreborg IF
U8 Piger (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 132
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Ribe BK
Skærbæk Boldklub
U8 Drenge C2 (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
Ribe BK (1)
Askov/Læborg
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 314
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Gredstedbro B/Ribe BK
Stensballe IK
U17 Piger Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 844
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Ribe BK
GIF Gram
U15 Drenge C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 386
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Ribe BK
Oversidder
U12 Drenge A2 (2012) 8:8 - Forår 2024 Pulje 336
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Ribe BK
Spangsbjerg IF
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 767
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Ribe BK (2)
Oversidder
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 325
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Ribe BK
Oversidder
U10 Drenge C1 (2014) 5:5 - Forår 2024 Pulje 185
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Ribe BK
Gredstedbro B
U15 Piger C (2009-10) 8:8 - Forår 2024 Pulje 397
|
|||||||||||||||||||
07. jun
19:00
Ribe BK
Aabenraa BK
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 629
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Ribe BK
Vejen SF
U8 Drenge A (2016) 5:5 - Forår 2024 Pulje 101
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Ribe BK
Bramming B
U9 Drenge A (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 121
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Ribe BK
Christiansfeld IF
HHT
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 476
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Ribe BK
Skærbæk B
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 162
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Ribe BK (2)
Oversidder
U11 Drenge B (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 315
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Ribe BK
Jerne IF
U9 Drenge B (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 129
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Ribe BK
Varde IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 729
|
|||||||||||||||||||
09. jun
15:00
Ribe BK
Korup Ubberud Ungdom
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 874
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Ribe BK
Oversidder
U13 Piger C2 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 376
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Ribe BK (1)
Oversidder
U11 Drenge C2 (2013) 8:8 - Forår 2024 Pulje 323
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Ribe BK (1)
Esbjerg fB (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:30
Esbjerg fB (2)
Andrup IF
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Andrup IF
Ribe BK (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Ribe BK
Tjæreborg IF
U9 Drenge C2 (2015) 5:5 - Forår 2024 Pulje 152
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
Esbjerg fB (1)
Sædding/G IF (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Sædding/G IF (1)
Ribe BK (1)
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Ribe BK (2)
Esbjerg fB (2)
Intro til 5:5 U7 Drenge 12. juni Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Ribe BK
Gredstedbro B (2)
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 162
|