Torpedo AT

Herrer Serie 4 - Forår 2023, Pulje 80

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 2
958917
to13-04 2023
18:00 Torpedo AT Viby IF Holme Skole
0
-
2
13. apr 2023
18:00
Torpedo AT
0
Viby IF
2
Runde 4
958926
to20-04 2023
18:00 Torpedo AT IF Lyseng (2) Holme Skole
1
-
4
20. apr 2023
18:00
Torpedo AT
1
IF Lyseng (2)
4
Runde 1
958911
ti25-04 2023
18:30 Aabyhøj IF (2) Torpedo AT Aabyhøj Stadion
3
-
3
25. apr 2023
18:30
Aabyhøj IF (2)
3
Torpedo AT
3
Runde 5
958929
to27-04 2023
18:00 Torpedo AT VSK Aarhus (1) Holme Skole
0
-
2
27. apr 2023
18:00
Torpedo AT
0
VSK Aarhus (1)
2
Runde 6
958934
30-04 2023
13:00 Vatanspor Torpedo AT Sødalskolen
5
-
1
30. apr 2023
13:00
Vatanspor
5
Torpedo AT
1
Runde 7
958939
to04-05 2023
18:00 Torpedo AT JAI, Aarhus (1) Holme Skole
1
-
3
04. maj 2023
18:00
Torpedo AT
1
JAI, Aarhus (1)
3
Runde 3
958923
ti09-05 2023
17:00 Prügelknabe IK Torpedo AT Rosenvangsskolen
5
-
6
09. maj 2023
17:00
Prügelknabe IK
5
Torpedo AT
6
Runde 8
958940
fr12-05 2023
18:15 Torpedo AT Aabyhøj IF (2) Katrinebjergskolen
4
-
1
12. maj 2023
18:15
Torpedo AT
4
Aabyhøj IF (2)
1
Runde 9
958946
to18-05 2023
11:00 Viby IF Torpedo AT Viby Idrætspark
1
-
2
18. maj 2023
11:00
Viby IF
1
Torpedo AT
2
Runde 10
958951
to25-05 2023
18:00 Torpedo AT Prügelknabe IK Holme Skole
1
-
2
25. maj 2023
18:00
Torpedo AT
1
Prügelknabe IK
2
Runde 11
958954
ma29-05 2023
15:00 IF Lyseng (2) Torpedo AT Lyseng Idrætspark
1
-
1
29. maj 2023
15:00
IF Lyseng (2)
1
Torpedo AT
1
Runde 12
958957
04-06 2023
15:00 VSK Aarhus (1) Torpedo AT Vejlby/Risskov Centret
5
-
0
04. jun 2023
15:00
VSK Aarhus (1)
5
Torpedo AT
0
Runde 13
958962
to08-06 2023
18:00 Torpedo AT Vatanspor Holme Skole
2
-
5
08. jun 2023
18:00
Torpedo AT
2
Vatanspor
5
Runde 14
958967
18-06 2023
12:00 JAI, Aarhus (1) Torpedo AT JAI's Anlæg
5
-
3
18. jun 2023
12:00
JAI, Aarhus (1)
5
Torpedo AT
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Følgende 16 hold på 7. pladsen undgår nedrykning: Nørresundby FB (53), Vindblæs B (58), Spjald IF (65), Herning KFUM 3 (67), Tjørring IF 1 (68), KFUM Fodbold Randers (72), Fårvang IF (75), Torpedo AT (80), Saxild IF (83), FC Sevenoaks (86), Vorbasse B (88), Lunderskov B (89), Stepping IF (90), Sønderris SK (91), Egernsund KIF (94), Midtals IF (94).

Log ind