IF Lyseng

Herrer Serie 4 - Forår 2023, Pulje 81

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
958978
08-04 2023
14:00 Oversidder IF Lyseng (3)
08. apr 2023
14:00
Oversidder
IF Lyseng (3)
958980
16-04 2023
16:15 IF Lyseng (3) FB Århus Omegn Lyseng Idrætspark
1
-
1
16. apr 2023
16:15
IF Lyseng (3)
1
FB Århus Omegn
1
958975
ti18-04 2023
18:00 CAF IF IF Lyseng (3) Holme Skole
4
-
1
18. apr 2023
18:00
CAF IF
4
IF Lyseng (3)
1
958969
to20-04 2023
20:30 IF Lyseng (3) JAI, Aarhus (2) Lyseng Idrætspark
0
-
9
20. apr 2023
20:30
IF Lyseng (3)
0
JAI, Aarhus (2)
9
958986
23-04 2023
13:00 Galten United IF Lyseng (3) Sparekassen Danmark Park (Galten)
2
-
2
23. apr 2023
13:00
Galten United
2
IF Lyseng (3)
2
959247
30-04 2023
14:00 IF Lyseng (3) Harlev IK Lyseng Idrætspark
1
-
1
30. apr 2023
14:00
IF Lyseng (3)
1
Harlev IK
1
959251
ti09-05 2023
19:00 Galten FS IF Lyseng (3) Sparekassen Danmark Park (Galten)
0
-
6
09. maj 2023
19:00
Galten FS
0
IF Lyseng (3)
6
959259
ti23-05 2023
20:30 IF Lyseng (3) CAF IF Lyseng Idrætspark
3
-
4
23. maj 2023
20:30
IF Lyseng (3)
3
CAF IF
4
959264
28-05 2023
14:00 FB Århus Omegn IF Lyseng (3) Rosenvangsskolen
2
-
0
28. maj 2023
14:00
FB Århus Omegn
2
IF Lyseng (3)
0
959270
ma05-06 2023
14:45 IF Lyseng (3) Galten United Lyseng Idrætspark
5
-
2
05. jun 2023
14:45
IF Lyseng (3)
5
Galten United
2
959262
to08-06 2023
20:15 IF Lyseng (3) Oversidder Lyseng Idrætspark
08. jun 2023
20:15
IF Lyseng (3)
Oversidder
959253
fr09-06 2023
18:00 JAI, Aarhus (2) IF Lyseng (3) JAI's Anlæg
2
-
0
09. jun 2023
18:00
JAI, Aarhus (2)
2
IF Lyseng (3)
0
959275
11-06 2023
13:00 Harlev IK IF Lyseng (3) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
3
-
2
11. jun 2023
13:00
Harlev IK
3
IF Lyseng (3)
2
959279
fr16-06 2023
18:30 IF Lyseng (3) Galten FS Lyseng Idrætspark
5
-
1
16. jun 2023
18:30
IF Lyseng (3)
5
Galten FS
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999
Følgende 16 hold på 7. pladsen undgår nedrykning: Nørresundby FB (53), Vindblæs B (58), Spjald IF (65), Herning KFUM 3 (67), Tjørring IF 1 (68), KFUM Fodbold Randers (72), Fårvang IF (75), Torpedo AT (80), Saxild IF (83), FC Sevenoaks (86), Vorbasse B (88), Lunderskov B (89), Stepping IF (90), Sønderris SK (91), Egernsund KIF (94), Midtals IF (94).

Log ind