MENU
D
T
M
S

IF Skjold Birkerød //

Serie 3 , Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526984
to
13-08 2020
Kl. 19:00
Taarbæk IF IF Skjold Birkerød (2) Springforbi fodboldbaner
3 - 0
526994
22-08 2020
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød (2) Gladsaxe-Hero BK Birkerød Stadion
3 - 3
527000
to
27-08 2020
Kl. 20:00
VEPI IF Skjold Birkerød (2) Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5 - 4
527006
to
03-09 2020
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) ORI-Fodbold (1) Birkerød Stadion
3 - 2
527008
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Ballerup BK (1) IF Skjold Birkerød (2) Ballerup Idrætspark
0 - 0
527018
19-09 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød (2) Farum BK (1) Birkerød Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

527024
26-09 2020
Kl. 13:30
B. 1973, Herlev IF Skjold Birkerød (2) Elverroad Kunstgræs
2 - 0
527030
03-10 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød (2) Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion
2 - 2
527032
10-10 2020
Kl. 15:00
Albertslund IF (3) IF Skjold Birkerød (2) Albertslund Stadion
0 - 2
527039
17-10 2020
Kl. 13:00
Hareskov IF IF Skjold Birkerød (2) Birkevang
4 - 0
527049
24-10 2020
Kl. 15:30
IF Skjold Birkerød (2) Brede IF Birkerød Stadion
2 - 3
527084
17-04 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK IF Skjold Birkerød (2) Gladsaxe Stadion
2 - 2
527089
on
21-04 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (2) VEPI Birkerød Stadion
5 - 1
527094
24-04 2021
Kl. 15:30
ORI-Fodbold (1) IF Skjold Birkerød (2) Oppe-Sundby Stadion
0 - 0
527101
to
29-04 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) Ballerup BK (1) Birkerød Stadion
3 - 2
527105
08-05 2021
Kl. 15:00
Farum BK (1) IF Skjold Birkerød (2) Farum Park
527113
15-05 2021
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød (2) B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
527214
22-05 2021
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød (2) Lundtofte Idrætsplads
527219 to
27-05 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) Albertslund IF (3) Birkerød Stadion
527226 to
03-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) Hareskov IF Birkerød Stadion
527232
12-06 2021
Kl. 11:00
Brede IF IF Skjold Birkerød (2) Brede Idrætsplads
527054 on
16-06 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (2) Taarbæk IF Birkerød Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind