MENU
D
T
M
S

Borup IF //

Serie 3 , Pulje 7

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
610302
15-08 2020
Kl. 14:30
Borup IF Tårnborg IF Borup Stadion
1 - 7
610309
22-08 2020
Kl. 16:00
Vemmelev Boldklub Borup IF Vemmelev Kunstgræs
11 - 1
610313
29-08 2020
Kl. 14:30
Borup IF Ejby IF Fodbold Borup Stadion
1 - 3
610319
05-09 2020
Kl. 13:30
Høng GF Borup IF Hønghallen
3 - 3
610325
12-09 2020
Kl. 14:30
Borup IF Ruds Vedby IF Borup Stadion
1 - 6
610336
19-09 2020
Kl. 16:00
Kværkeby IF Borup IF Kværkeby Stadion
6 - 3
610337
26-09 2020
Kl. 14:30
Borup IF Køge BK (2) Borup Stadion
0 - 5
610376
03-10 2020
Kl. 11:30
Jersie United (2) Borup IF Jersie-Hallen
5 - 2
610380
10-10 2020
Kl. 14:30
Borup IF Sorø Freja Borup Stadion
1 - 8
610388
18-10 2020
Kl. 13:00
Jystrup IF Borup IF Jystrup Stadion
7 - 0
610393
24-10 2020
Kl. 14:30
Borup IF Dianalund IF Borup Stadion
5 - 4
610750
17-04 2021
Kl. 14:30
Borup IF Vemmelev Boldklub Borup Stadion
1 - 6
610758
ti
20-04 2021
Kl. 19:00
Ejby IF Fodbold Borup IF Ejby Stadion
8 - 0
610761
fr
23-04 2021
Kl. 18:00
Borup IF Høng GF Borup Stadion
0 - 1
610962
01-05 2021
Kl. 13:00
Ruds Vedby IF Borup IF Ruds Vedby Idrætsplads
9 - 2
610964 fr
07-05 2021
Kl. 18:00
Borup IF Kværkeby IF Borup Stadion
3 - 4
612275
16-05 2021
Kl. 14:00
Køge BK (2) Borup IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
612281 fr
21-05 2021
Kl. 18:30
Borup IF Jersie United (2) Borup Stadion
612354
29-05 2021
Kl. 15:00
Sorø Freja Borup IF Sorø Stadion
612359 fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Borup IF Jystrup IF Borup Stadion
612365
12-06 2021
Kl. 11:00
Dianalund IF Borup IF Dianalund Stadion
610744
20-06 2021
Kl. 12:00
Tårnborg IF Borup IF Tårnborghallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind