Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2018
18:30
Haslev FC
1
Førslev IF
7
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2018
15:30
Møns FK
2
Haslev FC
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2018
18:30
Haslev FC
2
Køge Nord FC
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2018
15:00
Køge BK (1)
Haslev FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2018
18:30
Haslev FC
Herlufsholm GF
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2018
15:30
Præstø IF
3
Haslev FC
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2018
18:30
Haslev FC
2
Store Heddinge BK
4
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2018
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
2
Haslev FC
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2018
15:45
Karrebæk IF
4
Haslev FC
3
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2018
18:30
Haslev FC
4
DLF-Terslev
1
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2018
13:00
Toksværd Olstrup Fodbold
4
Haslev FC
2
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2019
14:00
Førslev IF
1
Haslev FC
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2019
16:00
Haslev FC
4
Møns FK
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2019
13:00
Køge Nord FC
1
Haslev FC
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2019
16:00
Haslev FC
1
Køge BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2019
14:00
Herlufsholm GF
1
Haslev FC
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2019
16:00
Haslev FC
3
Præstø IF
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2019
15:30
Store Heddinge BK
2
Haslev FC
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2019
16:00
Haslev FC
2
Nyråd/Langebæk Alliancen.
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2019
16:00
Haslev FC
3
Karrebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2019
12:30
DLF-Terslev
Haslev FC
HHT
|
|||||||||||||||||||
20. jun 2019
19:00
Haslev FC
0
Toksværd Olstrup Fodbold
4
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2