MENU

Haslev FC //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985324
14-08 2021
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen. Haslev FC Stensved Stadion
3 - 2
985345
21-08 2021
Kl. 16:00
Haslev FC Præstø IF HFC's Klubhus
1 - 1
985387 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Haslev FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
3 - 3
985432
04-09 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Gørslev IF HFC's Klubhus
1 - 0
985434
11-09 2021
Kl. 15:30
Vordingborg IF Haslev FC Rema 1000 Stadion
1 - 2
985462
18-09 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus
2 - 1
985496
25-09 2021
Kl. 15:00
Karise IK Haslev FC Karise Stadion
3 - 1
985505
02-10 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Møns FK HFC's Klubhus
2 - 4
985507
09-10 2021
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Haslev FC St. Heddinge Stadion
7 - 0
985622
fr
15-10 2021
Kl. 19:00
Holmegaard GB Haslev FC Holmegårdhallen
4 - 1
872726
23-10 2021
Kl. 16:00
Haslev FC Næstved FC 77 HFC's Klubhus
2 - 8
991876
02-04 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Nyråd/Langebæk Alliancen. HFC's Klubhus
4 - 0
992027
09-04 2022
Kl. 14:30
Præstø IF Haslev FC Præstø Stadion
5 - 1
995016
16-04 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Næstved IF HFC's Klubhus
3 - 0
995027
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Gørslev IF Haslev FC Gørslev Stadion
3 - 4
995040
30-04 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Vordingborg IF HFC's Klubhus
2 - 1
995138
07-05 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Haslev FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0 - 3
995194
14-05 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Karise IK HFC's Klubhus
2 - 1
995231
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Møns FK Haslev FC Stege Stadion
2 - 0
995236
28-05 2022
Kl. 12:00
Haslev FC Store Heddinge BK HFC's Klubhus
2 - 4
995243
04-06 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Holmegaard GB HFC's Klubhus
2 - 4
995305
11-06 2022
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Haslev FC Dyrskuepladsen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind