|
615906
|
sø23-08 2020
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
615913
|
lø29-08 2020
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
UHT
|
|
|
|
615920
|
ti01-09 2020
|
18:15
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
|
510585
|
lø12-09 2020
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
615895
|
on16-09 2020
|
18:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
615926
|
sø20-09 2020
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
|
615976
|
lø26-09 2020
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
616041
|
lø03-10 2020
|
13:30
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
616047
|
lø10-10 2020
|
15:30
|
|
|
Ballerup Idrætsby
|
|
|
|
616053
|
lø17-10 2020
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
|
616059
|
lø24-10 2020
|
12:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
|
|
616636
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
|
|
616639
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Vadgård Skole
|
|
|
|
616808
|
lø24-04 2021
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
UHT
|
|
|
616816
|
lø01-05 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
616928
|
lø08-05 2021
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
616934
|
lø15-05 2021
|
16:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
HHT
|
|
|
616940
|
lø22-05 2021
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
616944
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
616950
|
lø05-06 2021
|
14:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
616991
|
lø12-06 2021
|
12:15
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
616065
|
sø20-06 2021
|
14:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1