B. 1973, Herlev

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
327678
fr18-08 2023
18:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
2
18. aug 2023
18:30
B. 1973, Herlev
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
327684
26-08 2023
13:00 Valhøj Skole
5
-
1
26. aug 2023
13:00
B. 77, Rødovre
5
B. 1973, Herlev
1
327690
fr01-09 2023
18:30 Elverroad Kunstgræs
0
-
0
01. sep 2023
18:30
B. 1973, Herlev
0
Ejby IF 1968
0
327697
09-09 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
2
09. sep 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
B. 1973, Herlev
2
327702
fr15-09 2023
18:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
1
15. sep 2023
18:30
B. 1973, Herlev
1
BK Friheden
1
327710
23-09 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
23. sep 2023
11:00
BSF
4
B. 1973, Herlev
2
110870
fr29-09 2023
18:15 Elverroad Kunstgræs
1
-
3
29. sep 2023
18:15
B. 1973, Herlev
1
VEPI
3
110875
07-10 2023
14:00 Grønnemose Sportshal
2
-
2
07. okt 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
2
B. 1973, Herlev
2
327724
14-10 2023
15:30 Gungehusskolen
2
-
1
14. okt 2023
15:30
Lejerbo BK
2
B. 1973, Herlev
1
327730
21-10 2023
13:30 Elverroad Kunstgræs
0
-
0
21. okt 2023
13:30
B. 1973, Herlev
0
Herstedøster IC
0
327736
28-10 2023
12:30 Avedøre Stadion
4
-
1
28. okt 2023
12:30
Avedøre IF
4
B. 1973, Herlev
1
327742
06-04 2024
15:00 Virumgård kunstgræsbane
2
-
1
06. apr
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
B. 1973, Herlev
1
327749
13-04 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
1
13. apr
11:00
B. 1973, Herlev
2
B. 77, Rødovre
1
327752
20-04 2024
13:00 Ejby Friluftscenter
20. apr
13:00
Ejby IF 1968
B. 1973, Herlev
328072
27-04 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
27. apr
11:00
B. 1973, Herlev
Torslunde-Ishøj IF (1)
328110
04-05 2024
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
04. maj
12:00
BK Friheden
B. 1973, Herlev
328114
11-05 2024
11:00
BSF
Elverroad Kunstgræs
11. maj
11:00
B. 1973, Herlev
BSF
328120
to16-05 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
16. maj
19:00
VEPI
B. 1973, Herlev
328126
25-05 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
25. maj
11:00
B. 1973, Herlev
Høje Gladsaxe IF
328130
01-06 2024
12:00 Elverroad
01. jun
12:00
B. 1973, Herlev
Lejerbo BK
328152
08-06 2024
13:30 Herstedøster Stadion
08. jun
13:30
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
328743
15-06 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
15. jun
11:00
B. 1973, Herlev
Avedøre IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind