MENU

Herlufsholm GF //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985342
21-08 2021
Kl. 16:00
Herlufsholm GF Holmegaard GB SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
2
985381
on
25-08 2021
Kl. 20:00
Herlufsholm GF Karise IK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
3
-
5
985335 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Vordingborg IF Herlufsholm GF XDC Park
2
-
4
985436
11-09 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Store Heddinge BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
1
985462
18-09 2021
Kl. 14:00
Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus
2
-
1
985466
25-09 2021
Kl. 16:00
Herlufsholm GF Næstved FC 77 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
3
985502
02-10 2021
Kl. 13:00
Nyråd/Langebæk Alliancen. Herlufsholm GF Stensved Stadion
2
-
1
985558
09-10 2021
Kl. 16:00
Herlufsholm GF Præstø IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
4
988940 to
14-10 2021
Kl. 19:00
Næstved IF Herlufsholm GF Maglemølle Storhallen
2
-
2
991823
23-10 2021
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Gørslev IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
5
-
0
985392
fr
29-10 2021
Kl. 19:00
Møns FK Herlufsholm GF Stege Stadion
3
-
1
872731
02-04 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Vordingborg IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
11
-
1
991911
fr
08-04 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Herlufsholm GF Holmegaardhallen kunst
2
-
0
944823
16-04 2022
Kl. 15:00
Karise IK Herlufsholm GF Karise Stadion
2
-
5
995026
23-04 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Møns FK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2
-
0
995030
30-04 2022
Kl. 15:30
Store Heddinge BK Herlufsholm GF St. Heddinge Stadion
2
-
5
995138
07-05 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Haslev FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
0
-
3
995198
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Næstved FC 77 Herlufsholm GF Dyrskuepladsen
2
-
1
995201
21-05 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Nyråd/Langebæk Alliancen. SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
4
-
1
995235
28-05 2022
Kl. 13:00
Præstø IF Herlufsholm GF Præstø Stadion
2
-
4
995240
04-06 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Næstved IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
6
995246
11-06 2022
Kl. 14:00
Gørslev IF Herlufsholm GF Gørslev Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind