Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2021
13:00
Sorø Freja
3
Høng GF
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:30
Kr. Helsinge IF
1
Høng GF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:30
Høng GF
4
Mørkøv IF
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:00
Høng GF
2
Rørby-Værslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Jyderup BK
2
Høng GF
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:30
Høng GF
0
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
16:00
Årby GI
3
Høng GF
6
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:30
Høng GF
2
Hvidebæk IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
19:00
Team AS Fodbold
3
Høng GF
4
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:30
Høng GF
3
Undløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:00
Dianalund IF
1
Høng GF
3
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:30
Rørby-Værslev IF
3
Høng GF
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:30
Høng GF
2
Sorø Freja
3
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2022
13:30
Høng GF
3
Kr. Helsinge IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
Mørkøv IF
1
Høng GF
5
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:30
Høng GF
0
Jyderup BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
Svebølle BI 2016
5
Høng GF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
13:30
Høng GF
Årby GI
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
15:30
Hvidebæk IF
4
Høng GF
1
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:30
Høng GF
2
Team AS Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
14:00
Undløse BK
1
Høng GF
2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:00
Høng GF
2
Dianalund IF
2
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2