Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug 2019
15:30
Bramsnæs FB
1
Jernløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2019
18:30
Jernløse BK
2
Tølløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2019
13:30
Såby Fodbold
2
Jernløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2019
19:00
Jernløse BK
3
SIF Holbæk IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2019
18:30
Jernløse BK
4
Asnæs BK
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2019
19:00
Jernløse BK
1
Hvalsø IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
18:30
Holbæk B&I (2)
3
Jernløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2019
18:30
Jernløse BK
1
Vipperød BK
0
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2019
15:00
Rørvig/Højby
5
Jernløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
14:00
Undløse BK
1
Jernløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2019
19:00
Jernløse BK
2
Nykøbing IF
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2020
18:15
Jernløse BK
Bramsnæs FB
UDS
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2020
14:00
Tølløse BK
Jernløse BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2020
18:30
Jernløse BK
Såby Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2020
10:00
Hvalsø IF
Jernløse BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2020
18:30
Jernløse BK
SIF Holbæk IF
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2020
14:00
Asnæs BK
Jernløse BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2020
18:30
Jernløse BK
Holbæk B&I (2)
UDS
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2020
12:00
Vipperød BK
Jernløse BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2020
18:30
Jernløse BK
Rørvig/Højby
UDS
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2020
18:30
Nykøbing IF
Jernløse BK
UDS
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2020
19:00
Jernløse BK
Undløse BK
UDS
|
1/8 dels finaler tirsdag den 16. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 18. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 24. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1