Jyderup BK

Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
128190
19-08 2023
12:00 Jyderup Stadion
3
-
2
19. aug 2023
12:00
Jyderup BK
3
Tuse IF
2
128198
27-08 2023
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
6
-
4
27. aug 2023
13:00
Hundige BK
6
Jyderup BK
4
131470
ti05-09 2023
18:30 Jyderup Stadion
4
-
2
05. sep 2023
18:30
Jyderup BK
4
FC Lejre
2
134175
09-09 2023
14:00 Skibby Stadion Kunstgræs
3
-
4
09. sep 2023
14:00
FC Hornsherred
3
Jyderup BK
4
134181
16-09 2023
12:00 Jyderup Stadion
5
-
4
16. sep 2023
12:00
Jyderup BK
5
Greve Fodbold
4
134192
23-09 2023
12:00 Undløse Stadion
3
-
0
23. sep 2023
12:00
Undløse BK
3
Jyderup BK
0
134193
30-09 2023
12:00 Jyderup Stadion
4
-
5
30. sep 2023
12:00
Jyderup BK
4
Svogerslev BK
5
134202
to05-10 2023
18:30 Holbæk Sportsby
6
-
1
05. okt 2023
18:30
Holbæk B&I
6
Jyderup BK
1
134206
ti10-10 2023
18:00 Undløse Stadion
3
-
12
10. okt 2023
18:00
Jyderup BK
3
Dianalund IF
12
134213
21-10 2023
15:00 Vig Idrætscenter
2
-
2
21. okt 2023
15:00
TFC Odsherred
2
Jyderup BK
2
134218
28-10 2023
12:00 Jyderup Stadion
1
-
4
28. okt 2023
12:00
Jyderup BK
1
Roskilde United
4
134224
06-04 2024
12:45 Tuse Kunstgræs 2020
1
-
0
06. apr
12:45
Tuse IF
1
Jyderup BK
0
134230
13-04 2024
12:00 Mørkøv Kunstgræs
2
-
3
13. apr
12:00
Jyderup BK
2
Hundige BK
3
134238
20-04 2024
11:00 Osted Stadion
7
-
0
20. apr
11:00
FC Lejre
7
Jyderup BK
0
134242
27-04 2024
12:00 Jyderup Stadion
1
-
2
27. apr
12:00
Jyderup BK
1
FC Hornsherred
2
134255
to02-05 2024
19:30 Greve Idræts Center
8
-
0
02. maj
19:30
Greve Fodbold
8
Jyderup BK
0
134257
11-05 2024
12:00 Jyderup Stadion
0
-
5
11. maj
12:00
Jyderup BK
0
Undløse BK
5
134264
18-05 2024
14:00 Svogerslev Idrætspark
9
-
2
18. maj
14:00
Svogerslev BK
9
Jyderup BK
2
134269
25-05 2024
12:00 Jyderup Stadion
1
-
4
25. maj
12:00
Jyderup BK
1
Holbæk B&I
4
134313
fr31-05 2024
19:00 Holberg Arena Kunst
31. maj
19:00
Dianalund IF
Jyderup BK
134318
08-06 2024
12:00 Jyderup Stadion
08. jun
12:00
Jyderup BK
TFC Odsherred
134324
16-06 2024
15:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
16. jun
15:30
Roskilde United
Jyderup BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind